Kategoria Dla niemowląt

 1. Interaktywna mata edukacyjna Lionelo Paula z muzyką i podświetleniem LED
  Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką
  Cena promocyjna 165,00 zł 195,00 zł
 2. Przytulanka uspakajająca maskota Lionelo Teddy
  Miś LIONELO TEDDY
  29,90 zł
 3. Mata edukacyjna Lionelo Imke
  Mata edukacyjna Lionelo Imke
  115,00 zł
 4. Mata edukacyjna Lionelo Agnes
  Mata edukacyjna Lionelo Agnes
  Ocena:
  100%
  145,00 zł
  Brak w magazynie
 5. Mata edukacyjna Lionelo Anika
  Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus
  Cena promocyjna 139,00 zł 145,00 zł

W tej kategorii znajdziesz przedmioty, które idealnie nadadzą się dla najmłodszych dzieci. Są to wykonane z miękkich materiałów maty edukacyjne oraz przytulanki. Przedmioty w tej kategorii zostały specjalnie wyselekcjonowane tak, by nie posiadały ostrych kątów i małych przedmiotów, które maluszek może łatwo połknąć. Miękkie, bezpieczne w użyciu z pewnością pozwolą maluchom na zdrowy i kreatywny rozwój.

W sekcji mat edukacyjnych znajdziesz szereg wszechstronnych produktów, które stymulują rozwój sensoryczny dziecka oraz pobudzają jego wyobraźnię. Kolory i nadruki na nich pozwolą maluszkowi odkrywać ciekawy świat a miękkie pałąki i dołączone do mat zabawki jeszcze bardziej urozmaicą zabawę. Część z mat pozwala na odtwarzanie melodii oraz pokazy świetlne, które zainteresują niejedno dziecko. Wykonane z miękkiego materiału posłużą jako idealne miejsce do zabaw.

W sekcji przytulanek znajdziesz bezpieczne dla najmłodszych maskotki, które wykonane zostały z przyjaznym niemowlakom materiałów. Z takim pluszakiem maluszek zdecydowanie łatwiej będzie zasypiać i znosić wizyty w nowych miejscach. Dzięki ulubionej zabawce poczuje namiastkę domu i nie będzie się czuć samotne. Co więcej, zabawa z przytulanką pobudzi wyobraźnię dziecka.

 • WYSYŁKA
   24 h

 • BEZPIECZNE
   PŁATNOŚCI

 • DARMOWA WYSYŁKA
    OD 299 zł

 • 30 DNI
   NA ZWROT