Facebook Pixel

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Cena promocyjna 167,00 PLN 185,00 PLN 18,00 PLN taniej

Bramka Lionelo Truus LED

Ciekawość dzieci nie zna granic. Maluszki jednak jeszcze nie do końca potrafią same dokonywać oceny bezpieczeństwa, więc potrzebują stałego nadzoru. Aby w tym pomóc, Lionelo stworzyło bramkę Truus, wykonaną z wysokiej jakości materiałów, która ochroni maluszka przed opuszczaniem bezpiecznej dla niego przestrzeni. Dzięki niej rodzice zawsze mają pewność, że dziecku nic nie grozi. Szara, neutralna barwa idealnie wpasuje się do większości pomieszczeń.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Czujnik zmierzchu

Do dodatkowego zabezpieczenia z początku trudno się przyzwyczaić. W trosce o nasze bezpieczeństwo, bramka dla dzieci Truus została wyposażona w lampkę LED ze specjalnym czujnikiem zmierzchu. Specjalny sensor wykryje, gdy w pomieszczeniu będzie ciemno i uruchomi diodę, by bramka była dobrze widoczna na naszej drodze. Na jednej baterii AAA dioda może pracować aż do 240 godzin.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Prosty, trwały montaż

Bramka Truus mocowana jest rozporowo, więc nie musisz martwić się o wiercenie otworów, gdyż będzie to absolutnie zbędne. Silikonowe nakładki sprawiają, że Truus nie pozostawia śladów na framudze, a jednocześnie montaż jest pewny i trwały. Bramkę możesz doskonale dostosować do swoich framug, gdyż posiada szeroki zakres wymiarowy (od 75 cm do 85 cm). Truus pozwala też zabezpieczyć schody po dołożeniu dodatkowego rozszerzenia.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Specjalne zabezpieczenie

Dzieci uczą się niezwykle szybko, co powoduje, że niektóre zabezpieczenia są przez nie rozgryzione po krótkim czasie. Lionelo Truus jednak posiada specjalny mechanizm, do którego potrzebne jest jednoczesne uniesienie drzwi wraz z naciśnięciem przycisku. Jest to specjalne zabezpieczenie nawet przed najsprytniejszymi maluszkami. Dodatkowo barierka nie posiada ostrych krawędzi, by dziecku nie stała się krzywda.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Automatyczne zamykanie się bramki

Drzwiczki bramki powoli zamykają się automatycznie, co jest szczególnie pomocne, gdy mamy zajęte ręce, lub wtedy, gdy trzymamy maluszka na rękach. Otwarcie jest możliwe w obu kierunkach, co dodaje komfortu z korzystania. Jednocześnie funkcja AutoStop sprawia, że jeśli otworzymy furtkę o kąt większy niż 90 stopni, bramka pozostanie otwarta i nie zamknie się automatycznie. Zaokrąglony próg o wysokości 1,5 cm wysokości wyeliminuje możliwość potknięcia się i dodatkowo ma wydzielone miejsce na listwę podłogową, co daje większe możliwości dopasowania do podłoża.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Sprawdzona jakość

Barierka został poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 1930. Dodatkowo została także objęta programem Lionelo Assistance.

Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey

Instrukcja montażu

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelTruus Slim LED
Sposób montażuRozporowo, bez użycia śrub
Wymiary bramki105 x 3 x 80 cm
MateriałMetal, plastik
ZestawBramka o długości 76 cm i 2 x Przedłużenia po 10 cm
Waga5,7 kg
CertyfikatySGS, EN 1930:2011, EN 71-3:2013+A1:2014
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bramka Lionelo Truus Slim Led Grey
Twoja ocena