Facebook Pixel

Kategoria Łóżeczka turystyczne, meble

Łóżeczka turystyczne - bezpieczna przestrzeń dla dziecka

Niemowlęta i małe dzieci potrzebują nawet 20 godzin snu na dobę. Aby zapewnić maluszkom zdrowy i spokojny sen w każdych okolicznościach, z pomocą przychodzą łóżeczka turystyczne. Dzięki swojej mobilności i prostemu składaniu świetnie sprawdzają się podczas podróży, a maluszek łatwiej zasypia w znanej sobie przestrzeni. Dodatkowe torby do przenoszenia sprawiają, że łóżeczka turystyczne można w prosty sposób przenieść lub przechowywać, kiedy są nieużywane.


Łóżeczka turystyczne często wyposażone są w różne przydatne dodatki takie jak przewijak lub karuzela dziecięca, co ułatwia maluszkom zasypianie, a rodzicom zajmowanie się pociechą. Co więcej, takie łóżeczka przeznaczone są zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci.


Dwupoziomowe łóżeczka zapewniają bezpieczeństwo i komfort z korzystania. Wraz z tym jak rośnie maluch, możemy odpowiednio umiejscowić materacyk, by spełniał swoje oczekiwania. Duża część łóżeczek turystycznych ma zapinane wejście, dzięki czemu poza snem, dziecko może bawić się wewnątrz jak w kojcu.