Facebook Pixel

Kategoria Krzesełka do karmienia

Odpowiednie krzesełko do karmienia potrafi sprawić, by nawet największy niejadek zjadł posiłek ze smakiem i bez grymasów. Krzesełka w naszym sklepie są przeznaczone zarówno dla maluszków, które trzeba karmić, jak i dla tych, które uczą się już jeść samodzielnie.

Najlepsze krzesełka do karmienia dopasowują się do budowy dziecka, dzięki czemu służą przez lata. Regulacja wysokości pozwala na dostawienie krzesełka do stołu, co sprawia, że maluszek może jeść posiłek razem z domownikami. Regulacja oparcia oraz regulacja podnóżka zapewnia dziecku komfort w każdej sytuacji i zdrową pozycję kręgosłupa podczas siedzenia.

Najpopularniejsze krzesełka do karmienia są wykonane z trwałych materiałów, najczęściej z drewna lub metalu. Ważne, by elementy krzesełka były w pełni dopuszczone do kontaktu z jedzeniem (poświadczone certyfikatem bezpieczeństwa) i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ważnym elementem jest również zdejmowana tacka, którą można łatwo wyczyścić, którą posiada na przykład Lionelo Linn Plus krzesełko do karmienia.

W ofercie znajdziesz również wielofunkcyjne krzesełka do karmienia, które spełniają również inne role, na przykład klasycznego krzesła lub zestawu krzesło i stolik. Niektóre krzesełka są również wyposażone w pojemny kosz, który pozwala na przechowywanie zabawek lub akcesoriów dziecka. W ofercie można również znaleźć krzesełko do karmienia z funkcją bujania