Facebook Pixel

Kategoria Wózki dziecięce

Wózki dziecięce
Strona

Wózki dziecięce

Oferta wózków dziecięcych na Hoplano to szeroki przekrój modeli o różnej funkcjonalności. Szukasz wózka na miasto? Wybierz lekką i zwrotną spacerówkę. Sprawdzi się podczas manewrowania po mieście, będzie można ją szybko złożyć i wnieść po schodach. Mieszkasz z dala od miejskiego zgiełku? Na wyboiste tereny polecamy wózki dziecięce z większymi kołami i dobrą amortyzacją. Niezależnie jednak od swojego wyboru pamiętaj, że ogromne znaczenie mają systemy bezpieczeństwa – pasy 5-punktowe, pałąk i hamulec. Zobacz, czy obsługa systemów jest zrozumiała - ważne jest to, aby wózek był wygodny nie tylko dla dziecka, ale także dla Ciebie.

Modele spacerowe przeznaczone są dla dzieci od 6 miesiąca do 3-4 roku życia. Zalecane są do przewożenia maluszka, który potrafi już samodzielnie siedzieć. W niektórych, dzięki funkcji rozkładania siedziska na płasko, można przewozić dziecko poniżej 6 miesiąca życia. Dlatego decydując się na spacerówkę, zwróć uwagę na maksymalny kąt odchylenia oparcia. Podczas zakupu zadbaj o komfort dziecka – szerokie siedzisko z miękką tapicerką oraz dobra amortyzacja to ideał, do którego dążą producenci. Na Hoplano znajdziesz wiele takich modeli i przekonasz się, że lekki wózek może być także wygodny!

Dobrym wyborem są także modele wielofunkcyjne – czyli jedno rozwiązanie na długi czas. Wersje 2w1 oraz 3w1, z siedziskiem spacerowym, gondolą i opcjonalnie fotelikiem samochodowym, pozwalają na przewożenie dziecka od urodzenia aż do 4 roku życia (wersje do 22 kg). Jeśli rozważasz wózek dla dziecka z tej kategorii, przyjrzyj się kołom i amortyzacji. Duże, pompowane z miękkim zawieszeniem zapewnią komfort przejazdów po wymagającym terenie, z kolei mniejsze – piankowe będą lżejsze i bardziej zwrotne, co jest zaletą w przypadku poruszania się po zatłoczonym mieście.

W sklepie Hoplano znajdziesz także wózki dziecięce dla aktywnych – do przejażdżek po wymagającym terenie i joggingu oraz liczne akcesoria, podnoszące komfort wspólnych spacerów. Wybierając nasze produkty, stawiamy na funkcjonalność, mobilność i nowoczesne rozwiązania, a wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić Ci opiekę nad dzieckiem.