Facebook Pixel

Kategoria Foteliki

  1. Graco

    Baza Isofix Graco Isofamily

    Cena promocyjna 300,64 PLN Regular Price 449,00 PLN 148,36 PLN taniej
    Promocja
Strona

Foteliki samochodowe dla malucha i starszaka

Szukasz dobrego fotelika dziecięcego? Bogata oferta Hoplano ułatwi Ci to zadanie! W sklepie znajdziesz foteliki samochodowe dla dzieci w różnym wieku. Na stronie wyróżniliśmy 4 główne kategorie – od 0 do 13, a następnie do 18, 25 i 36 kg. Są także grupy łączone, gdyż wiele modeli fotelików obejmuje kilka przedziałów, co pozwala na użytkowanie przez długi czas – od urodzenia nawet do 12 roku życia.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo!

Foteliki dziecięce spełniają przede wszystkim dwa zadania – zapewniają bezpieczeństwo i dbają o komfort wspólnych podróży. W fotelikach samochodowych nowej generacji nacisk położony jest na montaż, który zwiększa stabilność, regulację, która pozwala na lepsze dopasowanie do dziecka i wzmocnioną ochronę boczną. Foteliki zaprojektowane zgodnie z homologacją i-Size to wyjątkowo bezpieczny wybór ze względu na konieczność przeprowadzenia restrykcyjnych testów zderzeniowych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotelika dla dziecka?

Jeśli twój samochód posiada złącza Isofix, wybierz produkt w homologacji i-Size. Jeśli planujesz przenosić fotelik między pojazdami, lepszy będzie lekki model z uniwersalnym systemem montażu, np. za pomocą pasów. Zwróć uwagę na system wentylacji i materiał, z którego wykonana jest tapicerka — w czasie długich przejażdżek ważna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Foteliki dziecięce sprawdzonych marek na Hoplano to dobry i bezpieczny wybór!