FAQ

 

  1. Jak skorzystać z pakietu Lionelo Assistance, czy należy zarejestrować się do programu po zakupie produktu?

 

Pakiet Lionelo Assisstance przysługuje każdemu kupującemu produkt tej marki bez względu na to w którym sklepie dokonany był zakup. Nie trzeba rejestrować się do programu, każdy klient jest nim objęty automatycznie w momencie zakupu produktu Lionelo. Pakiet Lionelo Assisstance pozwala na skorzystanie z usługi produktu zastępczego oraz bezpłatnego kuriera przy wysyłce produktu na serwis.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: https://lionelo.com/lionelo-assistance/

 

  1. Gdzie mogę zakupić części zamienne lub akcesoria do oferowanych produktów?

 

W celu zakupu części zamiennych proszę o kontakt z naszą infolinią pod numerem 61 2222 981. Nasi specjaliści pomogą w doborze części, sprawdzą ich dostępność i przeprowadzą przez proces zakupu.

 

 

  1. Moja karta gwarancyjna nie jest podbita przez sprzedawcę, czy w związku z tym mogę ubiegać się o naprawę gwarancyjną?

 

Tak. Do wykonania ewentualnej naprawy gwarancyjnej podbita karta gwarancyjna nie jest niezbędna. Konieczne w takim wypadku jest dostarczenie wraz z urządzeniem dowodu zakupu np. paragonu lub faktury. Wysłanie samego dowodu zakupu razem z urządzeniem jest wystarczające do przyjęcia urządzenia w ramach gwarancji.

 

  1. Chcę wysłać urządzenie na serwis w celu wykonania naprawy gwarancyjnej, ale okazało się, że nie posiadam dowodu zakupu – co mogę zrobić?

 

W tym przypadku najlepiej skontaktować się ze sklepem w którym został dokonany zakup celem otrzymania duplikatu (kopii) dowodu zakupu. Taki duplikat jest akceptowany przez serwis. Każdy sklep (również sklepy internetowe) mają obowiązek dołączenia do kupionego urządzenia dowodu zakupu tj. faktury lub paragonu.

 

  1. Czy do serwisu należy wysyłać urządzenie w komplecie (cały zestaw) czy tylko element który uległ uszkodzeniu?

 

Zalecana jest wysyłka całego zestawu gdyż technik będzie miał możliwość weryfikacji poprawnego działania nowego podzespołu na kompletnym urządzeniu.
W niektórych przypadkach może okazać się, że wymiana danej części nie rozwiązuje problemu.

W związku z tym zaleca się wysyłkę kompletu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem obsługi.

 

  1. Chcę wysłać urządzenie do serwisu. Pod jaki adres należy nadać przesyłkę i jak wygląda procedura reklamacyjna?

 

W celu wysłania urządzenia do serwisu należy wypełnić formularz reklamacyjny znajdujący się pod tym linkiem: https://hoplano.com/reklamacje

 

Po wykonaniu tej czynności należy wysłać urządzenie (cały komplet) stosując się do danych adresowych podanych po wypełnieniu formularza. Informacja na temat adresu wysyłkowego oraz szczegółów zgłoszenia zostanie również przesłana na podany w formularzu adres e-mail.

 

  1. Ile czasu trwa rozpatrzenie reklamacji?

Serwis dokłada wszelkich starań aby każde zgłoszenie reklamacyjne zostało rozpatrzone w możliwe najkrótszym terminie. Czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji jest nie dłuższy niż 21 dni roboczych od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu pod warunkiem posiadania części, w przypadku ich braku termin rozpatrzenia reklamacji może ulec przedłużeniu zgodnie z zapisem w karcie gwarancyjnej.

 

  1. Jak sprawdzić aktualny status reklamacji?

Aby sprawdzić aktualny status reklamacji skorzystaj z tego odnośnika:Otwarte zostanie nowe okno, w którym należy wpisać numer “ID naprawy” oraz nazwisko na jakie zlecenie zostało zarejestrowane. Następnie kliknij “szukaj”. Aktualny status naprawy zostanie wyświetlony na stronie.