Facebook Pixel

Płatność szybkim przelewem internetowym

Płatność przez system szybkich przelewów internetowych. Płatności można dokonać przez system:

  • Szybki przelew PayU – w tym Apple pay, Google pay, BLIK
  • Raty PayU

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty lub zatwierdzenia płatności ratalnej przez operatora płatności.

 

Płatność przy odbiorze przesyłki

Płatność przy odbiorze przesyłki przesyłki u kuriera. 

Koszt płatności pobraniowej to 5zł.

 

Raty PayU

Raty z oprocentowaniem umożliwiają rozłożenie zakupu nawet do 50 rat z 1. miesięczną karencją w spłacie pierwszej raty (czyli odroczenie płatności pierwszej raty w sumie o 60 dni). Ratalna metoda płatności jest dostępna dla zamówień o minimalnej wartości 300 PLN. Nie jest potrzebne podpisywanie żadnych dokumentów do uruchomienia tych rat. Więcej podstawowych informacji o kredycie konsumenckim i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Raty PayU znajdziesz tutaj: https://poland.payu.com/wp-content/uploads/sites/14/2021/04/Najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawane-pytania-o-Raty-PayU_04.pdf

 

Umowa o raty jest podpisywana w 100% online, bez kurierów i papierowych umów. Wystarczy wybrać płatność ratalną na formatce płatniczej, wypełnić formularz i oczekiwać na umowę. Po jej wygenerowaniu i zapoznaniu się z treścią, należy potwierdzić umowę i zweryfikować tożsamość przelewem 1zł (przelew musi być wykonany ze swojego rachunku bankowego, którego jest się właścicielem/współwłaścicielem - dyspozycje składane z takiego rachunku muszą wskazywać osobę ubiegającą się o pożyczkę jako posiadacza rachunku składającego dyspozycję przelewu). Po zweryfikowaniu tożsamości, pieniądze są przekazywane od razu w całości do Hoplano, a Ty spłacasz raty zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie.

 

Uwagi dodatkowe

Sklep każdorazowo informuje Klienta o wysokości opłat związanych z wyborem danego sposobu płatności przed dokonaniem wyboru przez Klienta. W przypadku wybrania przelewu bankowego, jako sposobu płatności, zamówienie realizowane jest dopiero z chwilą wpłynięcia płatności na konto Sklepu wraz z kosztami wysyłki.