Facebook Pixel

Kategoria Rowerki trójkołowe dla dzieci

Rozwojowe rowerki trójkołowe dla dzieci

 

Zastanawiasz się, jak połączyć radosną zabawę z rozwojem umiejętności motorycznych dziecka? Postaw na rowerek trzykołowy, który stanie się wiernym kompanem każdego, wspólnego spaceru. O bezpieczeństwo w czasie przejazdów dba stabilna konstrukcja. Rowerek trójkołowy może mieć 3- lub 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają wypadnięciu z siedziska. Dodatkowym zabezpieczeniem jest odpinana barierka, która pozwala maluszkowi wygodnie oprzeć ręce podczas dłuższych tras.

 

Co jeszcze oferuje rowerek dziecięcy trójkołowy?

 

Rowerki trójkołowe dla dzieci często posiadają użyteczne dodatki. Wśród nich można wymienić składany daszek, który chroni małego podróżnika przed słońcem, deszczem i wiatrem. Wygodna torba na zabawki, schowek na drobiazgi czy uchwyt na kubek — warto zwrócić uwagę na te akcesoria podczas wyboru idealnego trójkołowca!

 

Beztroskie podróże z maluchem

 

Postaw na rower trójkołowy dla dzieci! Jest naprawdę praktyczny, przez co świetnie sprawdza się podczas spacerów i letnich wyjazdów. Rozwój umiejętności motorycznych, połączony z kreatywną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu, to doskonała zabawa zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Postaw na sprawdzone marki, tj. Lionelo czy Smart Trike.