Facebook Pixel

Kategoria Foteliki samochodowe 9-36 kg

Bezpiecznie foteliki samochodowe od 9 do 25 kg

 

Twoje dziecko wyrosło z nosidełka niemowlęcego? Planujesz zakup kolejnego modelu? Wybierz produkt z II grupy wagowej! Foteliki samochodowe 9-25 kg pozwalają na wygodne i bezpieczne przejazdy nawet do 7. roku życia. Komfortowe wkładki redukcyjne i wielostopniowa regulacja wysokości dbają o odpowiednie dopasowanie przestrzeni fotelika samochodowego do stale rosnącego pasażera.

 

Wygodne przejazdy w foteliku od 9 do 25 kg

 

Fotelik samochodowy od 9 do 25 kg posiada funkcjonalne udogodnienia dla małych i dużych użytkowników. Możliwość odchylenia oparcia do tyłu pozwala na wygodne drzemki, a podłokietniki odciążają ręce. Wysoki komfort samochodowych wycieczek zależy od rodzaju tapicerki – oddychające materiały zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest ważne podczas długich, wakacyjnych podróży.

 

Montaż fotelików samochodowych 9-25 kg

 

Fotelik samochodowy od 9 do 25 kg może być montowany przy użyciu pasów samochodowych lub za pomocą systemu Isofix. Wybór odpowiedniego modelu zależy od pojazdu, w którym będzie podróżowało dziecko. Gdy w planach jest częste przenoszenie fotelika między samochodami, warto rozważyć lekki model z uniwersalnym systemem montażu. W przypadku jednego, stałego auta, bezpieczeństwo na drodze zwiększa Isofix, który wyklucza ryzyko błędnej instalacji.