Facebook Pixel

Kategoria Foteliki samochodowe 15-36 kg

Wygodny fotelik od 15 do 36 kg

 

Fotelik z tej kategorii wagowej to ostatni model, jakiego będzie potrzebowało twoje dziecko. Rozpiętość wiekowa jest duża – od ok. 3. do 12. roku życia, dlatego w tym przedziale najważniejsza jest regulacja. Odpowiednio dopasowany fotelik od 15 do 36 kg zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie. Wielostopniowa regulacja zagłówka i specjalna konstrukcja boków sprawiają, że dziecko ma zapewnioną maksymalną ochronę najważniejszych miejsc, tj. głowa, szyja czy klatka piersiowa.

 

Komfortowe wycieczki w foteliku samochodowym od 15 do 36 kg

 

Wielogodzinne podróże nie muszą być męczące. Fotelik samochodowy od 15 do 36 kg to wygodna konstrukcja, która dba o pełen komfort pasażera. Jakościowa tapicerka, wykonana z przewiewnych materiałów, pozwala skórze oddychać, zapobiegając przegrzaniu w czasie wielogodzinnych przejazdów. Z kolei wzmocnione podłokietniki umożliwiają wygodne ułożenie rąk.

 

Łatwy montaż i praktyczne dodatki do fotelika 15-36 kg

 

Starsze dziecko często podróżuje różnymi samochodami – z mamą, tatą lub dziadkami. Aby łatwiej było przenosić fotelik między pojazdami, warto wybrać lekki model z uniwersalnym systemem montażu. Do wyboru mamy fotelik od 15 do 36 kg instalowany za pomocą złączy Isofix lub pasów samochodowych – obydwa sposoby są bezpieczne i zgodne z europejskim standardem. Foteliki samochodowe 15-36 kg często wyposażone są w dodatkowe akcesoria, tj. uchwyt na kubek, co jest praktyczne i wygodne.