Facebook Pixel

Kategoria Pokój dziecięcy

Strona

Kategoria pokój dziecięcy skupia wielofunkcyjne meble – od łóżeczek turystycznych, przez krzesełka do karmienia oraz leżaczki. Ponadto znajdziesz tu również bramki zabezpieczające, a także nianie elektroniczne.

W wyborze produktów postawiliśmy na wysoką jakość i doskonałą funkcjonalność. Łóżeczka i kojce posłużą Twojemu dziecku nie tylko na co dzień, ale także spełnią swoje funkcje w podróży. Montaż i demontaż jest niezwykle prosty, a lekkość produktu ułatwia transportowanie go. Łóżeczka zapewniają wszelkie bezpieczeństwo oraz wygodę maluszka, a dodatkowo niektóre mogą pełnić rolę kojca do zabaw.

Dopasowujące się do budowy dziecka krzesełka do karmienia, znacznie ułatwią podawanie pokarmu małym dzieciom. To wspaniały wstęp do nauki dobrych manier przy stole. Łatwe w czyszczeniu, często posiadają też dodatkową tackę oraz funkcjonalne dodatki takie jak pojemnik na chusteczki. Dzięki funkcji składania, bez problemu schowasz krzesełko, gdy będzie niepotrzebne.

Leżaczek bujaczek to doskonałe urządzenie pozwalające ukoić maluszka do snu. Funkcja automatycznego bujania często posiada wiele trybów, a nawet mogą odtwarzać przyjemne, uspokajające melodie. Bujaczki dla dzieci poza rekreacją mogą też zapewnić bezpieczną przestrzeń do zabawy wraz z pałąkiem, na którym zawieszone są zabawki.

Nianie elektroniczne to idealne urządzenie dla młodych rodziców, które pozwala na wygospodarowanie cennych chwil dla siebie przy jednoczesnej opiece nad dzieckiem. Dzięki urządzeniu możesz mieć wgląd na potrzeby twojego dziecka i usłyszeć, kiedy się przebudzi. Daleki zasięg pozwala na spokojne spędzanie czasu w innym pomieszczeniu, czy zajęcie się obowiązkami domowymi.