Facebook Pixel

Kategoria Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy
Strona

Pokój dziecięcy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia dziecięcego pokoju – zarówno pierwsze mebelki dla noworodka, jak i kolejne dla przedszkolaka, ucznia i nastolatka. W naszej selekcji postawiliśmy na znane marki i produkty wysokiej jakości. Duże znaczenie mają dla nas materiały, z których wykonane są łóżeczka, materace, komody, biurka i szafy, bo wiemy, że jest to ważne dla Ciebie i zdrowia Twojego dziecka. Chcemy, by nasze produkty były jak najbardziej funkcjonalne oraz żeby mogły służyć przez długi czas. Wybieramy rozwiązania, które łatwo dostosowują się do wieku i wzrostu użytkownika, dlatego znajdziesz w tej grupie krzesełka, w których można karmić malucha, a potem wykorzystać jako wygodny fotelik do dziecięcego stołu lub biurka.

Masz duże mieszkanie lub piętrowy dom ze schodami? Pomożemy Ci przekształcić tę przestrzeń w obszar bezpieczny dla maluszka i wygodny dla całej rodziny. W ofercie sklepu Hoplano znajdziesz bramki i barierki, które idealnie wpasują się w stylistykę wnętrza, a po zdemontowaniu, nie pozostawiają trwałych śladów. Wybraliśmy modele uniwersalne z dużym zakresem regulacji, bo wiemy, jak różne są mieszkania i potrzeby współczesnych rodziców.

Lubisz rozwiązania mobilne? Takie, które można przestawić, dostawić lub przenieść do innego pokoju? Dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę modeli turystycznych, kojców, mat i leżaczków. To produkty, które mają zastosowanie nie tylko w domu. Wiele z nich jest przystosowanych również do użytku na zewnątrz – na tarasie lub w ogrodzie. Wśród nich są produkty, które składają się do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu w łatwy sposób można je spakować do bagażnika i  zabrać na wspólne wakacje.