Facebook Pixel

Kategoria Pokój dziecięcy

Strona

Piękne akcesoria do pokoju dziecięcego

Czas oczekiwania na narodziny dziecka to dobry moment na przearanżowanie mieszkania. Masz pomysł na zmianę lub szukasz inspiracji? Doskonale się składa, bo na Hoplano specjalnie dla Ciebie zebraliśmy produkty najwyższej jakości w jednym miejscu. Łóżeczka, materace, komody, biurka i szafy to meble wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Są wygodne i funkcjonalne, aby mogły Wam służyć przez długi czas. Wybieramy rozwiązania, które łatwo dostosowują się do wieku i wzrostu dziecka.

Bezpieczna przestrzeń

Masz duże mieszkanie lub piętrowy dom ze schodami? Z produktami Hoplano zadbasz o bezpieczeństwo maluszka i wygodę całej rodziny. Znajdziesz tu bramki i barierki, które idealnie wpasują się w stylistykę pokoju dziecięcego, a po zdemontowaniu, nie pozostawią trwałych śladów. Wybraliśmy modele uniwersalne z dużym zakresem regulacji, bo wiemy, jak różne są mieszkania i potrzeby współczesnych rodziców.

Pokój dziecięcy — dodatki pełne radości i dynamiki

Lubisz rozwiązania mobilne? Takie, które można przestawiać, dostawiać lub przenieść do innego pokoju? Dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę modeli turystycznych — kojców, mat i leżaczków, które mają zastosowanie w domu i podróży. Łatwy system składania i kompaktowe rozmiary pozwalają błyskawicznie spakować je do bagażnika i zabrać na wspólne wakacje.