Facebook Pixel

Kategoria Foteliki samochodowe 0-18 kg

Bezpieczny fotelik od 0 do 18 kg

 

Foteliki samochodowe 0-18 kg to modele, w których można przewozić dziecko przodem i tyłem do kierunku jazdy, przy czym montaż tyłem (w pozycji RWF) jest wymagany do osiągnięcia przez malucha 9 kg wagi. W zależności od modelu i producenta, małego podróżnika można przewozić w foteliku tyłem do 13, a nawet 18 kg! Foteliki z tej kategorii posiadają regulację kąta nachylenia, aby zachować bezpieczną dla noworodka i niemowlęcia pozycję półleżącą (nachylenie min 45°).

 

Baza obrotowa zintegrowana z fotelikiem 0-18 kg

 

W tej kategorii znajduje się szereg modeli na obrotowej bazie, która zwiększa komfort użytkowania i wyklucza ryzyko niepoprawnego montażu. Jest ona instalowana w samochodzie za pomocą systemu Isofix ze wsparciem nogi stabilizującej. Zielone znaczniki potwierdzają odpowiedni montaż, pozwalając na bezpieczną jazdę w foteliku od 0 do 18 kg.

 

Wygodne przejażdżki w fotelikach 0-18 kg

 

W fotelikach samochodowych od 0 do 18 kg komfort malucha zwiększają wkładki redukcyjne i miękkie ochraniacze pasów. Wkładki, wykonane z bezpiecznych i przewiewnych tkanin są odpowiednio delikatne dla wrażliwej skóry dziecka oraz pozwalają na lepsze dopasowanie do fotelika. Z kolei zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów ułatwia odpowiednie przypięcie dziecka. Na Hoplano zebraliśmy najbardziej bezpieczne i wygodne modele, które są łatwe w montażu i zapewniają dziecku wysoki poziom komfortu w czasie podróży.