Facebook Pixel

Kategoria Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne na długi czas

 

Lubisz konstrukcje wielozadaniowe? Wózek wielofunkcyjny sprawdza się od 1 dnia do ok. 4 roku życia. Modułowa konstrukcja pozwala na szybką zmianę modelu – w ergonomiczny stelaż można wpiąć gondolę, spacerówkę lub fotelik samochodowy. Modele 2w1 i 3w1 posiadają wiele praktycznych funkcjonalności, zachowując przy tym kompaktowe rozmiary i niską wagę, co ułatwia wspólne podróżowanie. Można je złożyć na płasko, a nawet wypiąć koła, oszczędzając cenne centymetry w bagażniku.

 

Spacery z maluszkiem o każdej porze roku

 

Wózki wielofunkcyjne dla dzieci posiadają zabudowaną gondolę z dużą budką, która zabezpiecza malucha w każdą pogodę. Wodoodporne tkaniny z filtrem UV 50+ chronią przed wiatrem, deszczem i szkodliwym działaniem słońca. Z kolei dobra wentylacja pozwala dozować przepływ świeżego powietrza, zwiększając komfort podczas spacerów latem. Gondola wyposażona w wygodny materac pozwala na ułożenie dziecka w bezpiecznej pozycji na płasko.

 

Wózki dziecięce wielofunkcyjne - wygodne dla każdego

 

Wybierając wózek wielofunkcyjny, warto zwrócić większą uwagę na siedzisko spacerowe, które służy dziecku najdłużej. Montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy to praktyczne udogodnieniem, które pozwala maluchowi na stały kontakt wzrokowy z opiekunem bądź wygodną pozycję do obserwacji świata. W Hoplano znajdziesz szeroki wybór ergonomicznych i komfortowych wózków wielofunkcyjnych.