Facebook Pixel

Kategoria Foteliki RWF

  1. Nuna

    Baza isofix Nuna Pipa Next

    Cena promocyjna 519,75 PLN Regular Price 699,00 PLN 179,25 PLN taniej
    Promocja

Fotelik RWF - co to znaczy?

 

RWF to fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Ustawienie w tej pozycji jest wymogiem, który, w zależności od normy (ECE R 44/04 lub UN R 129), należy stosować przy przewożeniu dziecka do 9. lub 15. miesiąca życia. Przejazdy RWF zmniejszają ryzyko uszkodzenia kręgosłupa w przypadku nagłego hamowania. Wybierając taki fotelik (do jazdy tyłem), należy zwrócić uwagę nie tylko na sposób montażu, ale także na komfort dziecka. Fotelik tyłem do kierunku jazdy, w którym można przewozić dziecko nawet do 4 roku życia, zapewnia dużo przestrzeni na nogi.

 

Fotelik samochodowy RWF na obrotowej bazie

 

W ramach kategorii możesz znaleźć foteliki RWF na obrotowej bazie 360° - to wygodne rozwiązanie, które ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Fotelik można w łatwy sposób ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a także bokiem. Montaż bazy za pomocą złączy Isofix zwiększa stabilność fotelika, wykluczając możliwość niepoprawnej instalacji.

 

Wysoki poziom komfortu

 

Foteliki do jazdy tyłem występują we wszystkich grupach wagowych, w zakresie od 0 do 36 kg. To modele z zaawansowanym systemem regulacji i wygodnymi wkładkami redukcyjnymi, które dopasowują przestrzeń do dziecka. Zaawansowana ochrona boczna i systemy wentylacji sprawiają, że podróże są wygodne i bezpieczne. Fotelik RWF to inwestycja w bezpieczeństwo dziecka!