Facebook Pixel

Kategoria Łóżeczka dostawne

Łóżeczka dostawne - bliskość rodzica i komfort dziecka

Łóżeczka dostawne pozwalają na przyłączenie łóżeczka dziecka do łóżka rodziców. Dzięki temu rodzice są zawsze przy dziecku, jednak w dalszym ciągu śpi ono w swoim łóżeczku, w którym czuje się komfortowo i bezpiecznie. Łóżeczka dostawne oferują funkcję regulacji wysokości. Sprawia to, że łóżeczko dostawne pasuje do większości łóżek. „Dostawki” często po podniesieniu boku służą jako łóżeczka wolnostojące 2 w 1.


Jedną z zalet łóżeczek dostawnych jest ich możliwość pochylenia pod kątem. Ta funkcja w szczególności przydaje się w momencie, gdy maluszek ma problemy z częstym ulewaniem lub kiedy jest przeziębiony.


Idealne do co-sleepingu łóżeczka dostawne często można doskonale dostosować do łóżka rodziców poprzez regulację wysokości lub specjalne mocowanie. Dodatkowym atutem jest też funkcja opuszczanego jednego boku, dzięki której maluszek otrzymuje swoją własną przestrzeń przy jednoczesnym kontakcie z rodzicami. Praktykując wspólne spanie z maluszkiem, rodzice nie tylko zacieśniają więzi z dzieckiem, ale też znacznie lepiej się wysypiają, a dziecko rośnie szczęśliwsze.