Facebook Pixel

Kategoria Łóżeczka dostawne

Łóżeczka dostawne — bliskość rodzica i komfort dziecka

 

Łóżeczka dostawne pozwalają na wygodną opiekę nad dzieckiem w nocy — jest ono zawsze na wyciągnięcie ręki. Regulacja wysokości czy możliwość pochylenia pod kątem to tylko niektóre funkcjonalności, dzięki którym doglądanie maluszka staje się łatwiejsze. Wygodny sen w poczuciu bezpieczeństwa i bliskości? Łóżeczko dostawne to umożliwia!

 

Dlaczego warto wybrać łóżko dostawne dla dziecka?

 

Idealne do co-sleepingu łóżeczka dostawne pozwalają na precyzyjny i wytrzymały montaż do łóżka rodziców. Dodatkowym atutem jest funkcja opuszczanego (lub rozsuwanego) jednego boku, która pozwala korzystać z łóżeczka także niezależnie. Praktykując spanie tuż obok maluszka, jednak w osobnych łóżkach, rodzice nie tylko zacieśniają więzi z dzieckiem, ale też znacznie lepiej się wysypiają.

 

Beztroski sen niemowlaka w dostawce do łóżka

 

Łóżeczko dostawne doskonale sprawdza się, gdy maluszek wymaga wiele atencji, zwłaszcza w nocy. Pozwala na szybką reakcję rodzica, który ma maluszka na wyciągnięcie dłoni. Jednocześnie samodzielne spanie wyrabia dobre nawyki u dziecka już od 1. dnia życia! Jest to rozwiązanie, które daje opiekunowi szansę na dłuższy sen i lepszy wypoczynek. Interesujące propozycje m.in. od Lionelo, Little Sky i Joie znajdziesz w Hoplano!