Facebook Pixel

Kategoria Kojce dla dzieci

 1. Baby Design

  Kojec dziecięcy Baby Design Play Up Pink

  Cena promocyjna 302,73 PLN Regular Price 379,00 PLN 76,27 PLN taniej
  Promocja
 2. Lionelo

  Kojec Lionelo Fie Grey Scandi

  Cena promocyjna 262,98 PLN Regular Price 329,99 PLN 67,01 PLN taniej
  Promocja
 3. Lionelo

  Kojec Lionelo Fie Turquoise Scandi

  Cena promocyjna 262,98 PLN Regular Price 329,99 PLN 67,01 PLN taniej
  Promocja
 4. Lionelo

  Kojec Lionelo Fie Blue Cobalt Red

  Cena promocyjna 262,98 PLN Regular Price 329,99 PLN 67,01 PLN taniej
  Promocja

Kojce dla dzieci

 

Bezpieczna przestrzeń do zabawy dla najmłodszych — to główna funkcjonalność pomysłowego produktu, jakim jest kojec dla dzieci. Lekka, składana konstrukcja pozwala zabrać go na każdą, wspólną wycieczkę. W ten sposób maluch może beztrosko się bawić, a rodzice mają czas dla siebie.

 

Funkcjonalny kojec dla niemowlaka — czas na beztroskie figle

 

Niektóre łóżeczka dostawne 2w1 lub 3w1 mają funkcję kojca do zabawy. Co ważne, większość modeli jest przeznaczona do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, dzięki czemu maluszek w każdej okoliczności może poczuć się wygodnie i bezpiecznie. Stabilny, kompaktowy, odporny na zabrudzenia kojec dla dziecka — brzmi doskonale? Sam się przekonaj!

 

Nie marnuj okazji!

 

Na Hoplano znajdziesz kojce dla dzieci znanych marek, tj. Lionelo, Espiro czy Baby Design. Każdy z nich wyróżnia charakterystyczny design, mobilność i łatwe użytkowanie, dzięki czemu jest to praktyczne akcesorium do pokoju dziecięcego i nie tylko! Pełna kontrola nad procesem produkcji, testy w niezależnych laboratoriach, certyfikowane konstrukcje, których bezpieczeństwo potwierdzają europejskie normy — to wszystko sprawia, że kojce dla dzieci są gwarancją najwyższej jakości.