Facebook Pixel

Kategoria Foteliki samochodowe 0-25 kg

Komfortowy fotelik od 0 do 25 kg

 

Jeden model od urodzenia do ok. 7. roku życia? To możliwe, wygodne i przede wszystkim bezpieczne. Foteliki samochodowe 0-25 kg pozwalają na montaż tyłem do kierunku jazdy do 9 kg wagi dziecka, a niektóre modele nawet do 18 kg. O komfort dbają wygodne wkładki redukcyjne, a wielostopniowa regulacja gwarantuje optymalne dopasowanie do stale rosnącego pasażera. W tej kategorii umieściliśmy modele montowane za pomocą systemu Isofix lub przy użyciu pasów samochodowych.

 

Bezpieczny fotelik od 0 do 25 kg

 

Masywna konstrukcja i wzmocniona ochrona boczna zwiększają ochronę dziecka przez cały okres użytkowania fotelika od 0 do 25 kg. Dodatkowe odbojniki absorbują siłę uderzeniową, redukując energię oddziałującą na malucha w przypadku kolizji bocznych. Foteliki samochodowe od 0 do 25 kg wykonane są zgodnie z normą ECE R 44/04 lub w homologacji i-Size (norma R129) - od 40 do 125 cm.

 

Wygodny fotelik samochodowy 0-25 kg

 

Foteliki samochodowe od 0 do 25 kg dostosowują się do budowy ciała rosnącego dziecka. W pierwszych miesiącach życia maluch podróżuje w siedzisku wyłożonym miękkimi wkładkami redukcyjnymi w pozycji półleżącej. Powyżej 4. roku życia można zdemontować lub schować 5-punktowe szelki, a dziecko przypiąć pasami samochodowymi, których prawidłowy przebieg wyznaczają specjalne prowadnice.