Facebook Pixel

Kategoria Rowerki biegowe dla dzieci

 1. Lionelo

  Lionelo Bart Air Pink Violet — rowerek biegowy

  Cena promocyjna 318,99 PLN Regular Price 399,99 PLN 81,00 PLN taniej
  Promocja
 2. Lionelo

  Rowerek biegowy magnezowy Lionelo Bart Air Sporty Black

  Cena promocyjna 337,99 PLN Regular Price 399,99 PLN 62,00 PLN taniej
  Promocja
 3. Lionelo

  Rowerek biegowy Lionelo Alex Blue Denim

  Cena promocyjna 188,99 PLN Regular Price 194,50 PLN 5,51 PLN taniej
  Nowość Promocja
 4. Lionelo

  Rowerek biegowy Lionelo Arie Lemon

  Cena promocyjna 197,99 PLN Regular Price 249,99 PLN 52,00 PLN taniej
  Promocja

Rowerki biegowe dla dzieci — rozwój poprzez zabawę

 

Wesoła zabawa na świeżym powietrzu to coś, co uwielbiają dzieci w każdym wieku! Rowerek biegowy pozwala na kreatywne spędzanie czasu w sezonie wiosenno-letnim. Najpopularniejsze rowerki biegowe dla dzieci posiadają regulację siodełka i wysokości kierownicy, co sprawia wrażenie, że konstrukcja rośnie wraz z dzieckiem, umożliwiając wieloletnie użytkowanie. Bardzo wygodna i praktyczna jest nóżka, która ułatwia parkowanie. Z kolei antypoślizgowe nakładki na kierownicy ułatwiają sterowanie pojazdem i stanowią dodatkowe zabezpieczenie przy ewentualnym upadku.

 

Jakie zalety ma rowerek biegowy?

 

Rowerki biegowe poprawiają koordynację ruchową i wzmacniają mięśnie, zarówno dolnej, jak i górnej części ciała. To doskonałe przygotowanie do nauki jazdy na klasycznym rowerze. W Hoplano znajdują się sprawdzone rowerki biegowe dla dzieci Lionelo, które cieszą się uznaniem wśród rodziców i aprobatą małych użytkowników!

 

Radość z dorastania

 

Aktywność fizyczna to ważny element opieki nad dzieckiem, który wspiera jego ogólny rozwój. Rowerek biegowy to doskonały pomysł na prezent świąteczny lub urodzinowy. Nie zwlekaj i postaw na sprawdzone i kreatywne rozwiązania, dzięki którym aktywnie spędzony czas będzie tym, który zapamiętacie na długo!