Facebook Pixel

Kategoria Foteliki samochodowe 0-36 kg

Jeden fotelik od 0 do 36 kg

 

Dla osób, którym zależy na uniwersalnym rozwiązaniu, foteliki samochodowe 0-36 kg to idealny wybór. Zintegrowana baza obrotowa pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy nawet do 4. roku życia, a wielostopniowa regulacja sprawia, że fotelik jest odpowiedni zarówno dla noworodka, niemowlęcia, jak i ucznia szkoły podstawowej.

 

Bezpieczne przejazdy w foteliku od 0 do 36 kg

 

Foteliki samochodowe 0-36 kg sprawdzają się już od 1 dnia życia dziecka — dbają o bezpieczną pozycję w czasie każdego przejazdu samochodem. Wzmocnione podłokietniki i zabudowana konstrukcja boków osłaniają pasażera w przypadku kolizji drogowej. Modele z regulowanymi odbojnikami zwiększają bezpieczeństwo w przypadku zderzeń bocznych.

 

Wysokiej jakości foteliki samochodowe 0-36 kg

 

Częste podróżowanie wymaga stworzenia odpowiednich warunków. Foteliki od 0 do 36 kg są uniwersalne i wytrzymałe. Możliwość zdjęcia tapicerki i odświeżenia jej w pralce pozwala zadbać o czystość i higienę w czasie samochodowych przejazdów. W Hoplano znajdziesz także dodatkowe akcesoria do samochodu, które zwiększą komfort wspólnych, rodzinnych wycieczek.