Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18kg Recaro Salia i-Size Select Garnet Red

2000,00 PLN

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Garnet Red

Salia Select to fotelik samochodowy stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach, który posłuży im aż do 4 roku życia, gwarantując bezpieczeństwo zgodne z normą i-Size, docenione również w testach ADAC. Produkt marki Recaro to niezawodne połączenie ochrony ze swobodą użytkowania, a jego wszystkie kluczowe funkcje, w tym regulację pochylenia oparcia, pasów czy dostosowanie do najmłodszych za pomocą wkładki, można obsługiwać jedną ręką. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów i szeroki zakres regulacji sprawiają, że jest to produkt cieszący się powodzeniem wśród wielu rodziców. Montowany jest na obrotowej bazie za pomocą złączy Isofix i nogi stabilizującej z ramą antyrotacyjną dzięki czemu mały pasażer podróżuje nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Konstrukcja fotelika oferuje wysokiej jakości rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Produkt przeszedł także testy ADAC, w których otrzymał ocenę 2,3. Jednym z nich jest zaawansowana ochrona boczna (ASP). Zintegrowane ze strukturą fotelika absorbery pochłaniające energię zapewniają podwójne zabezpieczenie w przypadku uderzeń bocznych, niwelując ich siłę. W celu zwiększenia poziomu ochrony wystarczy aktywować element zabezpieczający znajdujący się po stronie drzwi. W modelu Recaro Salia zastosowano również opatentowany system bezpieczeństwa HERO polegający na połączeniu ochraniaczy pasów naramiennych i zagłówka. Takie rozwiązanie zapobiega skręcaniu pasów w trakcie zapinania, a także ześlizgiwaniu się ochraniaczy niedopuszczających do otarcia skóry malucha. Dzięki temu proces zabezpieczania dziecka za pomocą 5-punktowego zapięcia z systemem HERO staje się łatwy, a podróż spokojna. Fotelik samochodowy Recaro Salia został stworzony w oparciu o normę i-Size (ECE R129), której standardy gwarantują wysoki poziom jego bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Garnet Red

Isofix z nogą stabilizującą

Montowanie produktu jest łatwe i nie wymaga dużo czasu. Obrotowa baza o zakresie 360° daje dziecku możliwość podróżowania przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a także ułatwia osadzanie i wyjmowanie maluszka z siedziska. Model Salia można zabezpieczyć przy pomocy samochodowych pasów bezpieczeństwa, a także regulowanej nogi stabilizującej oraz zintegrowanego z bazą fotelika systemu ISOFIX. W podstawie produktu znajduje się panel, który za pomocą świecących się na zielono wskaźników informuje o prawidłowym ustawieniu i zabezpieczeniu poszczególnych jego elementów.

Komfort nawet podczas długich tras

Zagłówek fotelika wyposażony jest w piankę memory, która znakomicie dostosowuje się do kształtu głowy małego podróżnika i skutecznie rozprowadza siłę uderzenia w trakcie wypadku. Posiada on regulację wysokości zintegrowaną z pasami, zapewniając tym samym wysoki poziom komfortu podróżowania oraz prawidłowe ułożenie ciała dziecka. Siedzisko łatwo dopasowuje się do kształtu ciała dziecka, zapewniając mu wygodne warunki jazdy, wspomagane przez system wentylacji. Do zestawu Recaro Salia dołączono wkładkę dla noworodków dostosowującą parametry siedziska do potrzeb małego podróżnika.

Elegancja w parze z nowoczesnością

Recaro Salia Select Garnet Red to jedna ciekawszych wersji kolorystycznych tego modelu. Masywna budowa fotelika wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, a przyjazna i energetyczna czerwień sprawia, że podróże samochodem są samą przyjemnością. Umieszczony nad nogą stabilizującą panel informujący o prawidłowym zabezpieczeniu kluczowych elementów produktu nadaje dynamicznej stylistyce modelu Salia atrybut subtelnej nowoczesności. W przypadku powstania zabrudzeń tekstylne obicie fotelika można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Serwis fotelików samochodowych Recaro

Program wymiany fotelików powypadkowych to propozycja producenta, która pozwala na bezpłatną wymianę uszkodzonego modelu, nienadającego się do dalszego użytkowania. Foteliki Recaro można zgłosić do serwisu gwarancyjnego, jeśli uczestniczyły w kolizji lub wypadku na drodze w okresie 6 lat od daty zakupu, co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres stosowania zabezpieczenia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuRECARO SALIA I SIZE SELECT GARNET RED
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Regulacja zagłówka5-poziomowa
TestyADAC
Waga fotelika15 Kg
Wymiary fotelika44 x 63 - 68 x 61 - 69 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18kg Recaro Salia i-Size Select Garnet Red
Twoja ocena