Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

849,99 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Braam

Zgodnie z zaleceniami ekspertów, fotelik umożliwiający przewożenie tyłem do kierunku jazdy (RWF) jest najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem dla dzieci aż do osiągnięcia przez nie wagi 18 kg. Właśnie dlatego Lionelo Braam będzie świetnym pierwszym fotelikiem samochodowym, który stanie się towarzyszem przez kilka lat. Zaprojektowany z myślą o małych podróżnikach będzie z biegiem czasu dostosowywał się do potrzeb rosnącego pasażera. Fotelik posiada 10 stopni regulacji zagłówka, wygodną obrotową bazę, 5 poziomów pochylenia, a także przyjemną dla skóry tapicerkę, łatwą do utrzymania w czystości.

Fotelik samochodowy Lionelo Braam

Bezpieczeństwo od pierwszych dni życia

Lionelo Braam poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym TUV. Spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Na najwyższy poziom ochrony mają wpływ 5-punktowe wytrzymałe pasy, zaopatrzone w poduszki zapobiegające ocieraniu skóry i antypoślizgowe nakładki, które utrzymują pasy zawsze we właściwym ułożeniu. Fotelik posiada obustronny system SideProtect, który stanowi dodatkową barierę podczas uderzeń bocznych. Doskonale chroni więc szyję i głowę malucha w trakcie ewentualnych kolizji.

Stabilny montaż ISOFIX

Połączenie systemu ISOFIX oraz specjalnej nogi stabilizującej, dodatkowo utrzymującej siedzisko we właściwej pozycji, to gwarancja bezpiecznego i stabilnego montażu. Lionelo Braam wyposażono w specjalny mechanizm, który sygnalizuje niepoprawne zamontowanie fotelika. Sam ISOFIX gwarantuje stabilność oraz niweluje możliwość przesuwania się podczas ewentualnej kolizji. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest obrotowa baza 360o, umożliwiająca wyciąganie dziecka z fotelika bez konieczności wypinania z prowadnic i ruszania przymocowanego sprzętu.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Wygoda przez całą drogę

Komfort podczas jazdy w Braam zapewnia nie tylko przyjemna dla skóry dziecka tapicerka czy wkładka redukcyjna dla najmłodszych pasażerów, lecz także możliwość dostosowania poziomu pochylenia siedziska. 5 poziomów sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy. Projekt chroni kręgosłup i utrzymuje malucha w prawidłowej pozycji przez całą drogę.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Ciekawe wzornictwo

Tapicerka jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Łatwo ją utrzymać w czystości, a w razie konieczności odpiąć i wyprać w pralce w 30°. W zestawie dołączono pasujący daszek, który stanowi skuteczną osłonę w słoneczne dni. Dzięki eleganckim i stonowanym odcieniom czerni z subtelną czerwienią fotelik doskonale odnajdzie się we wnętrzu każdego samochodu, nie zaburzając wizualnie harmonii przestrzeni.

Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Braam
SkuALO-BRAAM RED BURGUNDY
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Waga fotelika 12,35 kg
Wymiary fotelika43,6 x 51 x 64-84 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36kg Lionelo Braam Red Burgundy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki