Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue

999,00 PLN

Fotelik Recaro Mako 2 Core Energy Blue

Fotelik Mako 2 przeznaczony jest dla dziecka od 3,5 do 12 lat, czyli od 100 do 150 cm wzrostu (według homologacji i-Size). Jego największą zaletą jest duża uniwersalność montażu, która pozwala na bezpieczne użytkowanie produktu zarówno w samochodach ze złączami Isofix, jak i bez nich, ponieważ Mako 2 dopuszcza instalację za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych. Produkt wykonany jest z dobrych gatunkowo tkanin, z wyjątkową dbałością o szczegóły, co pozwala cieszyć się jego wysokim standardem przez cały okres użytkowania. Dodatkowy system ochrony bocznej ASP uzupełnia normę, wyznaczoną przez UN R129/02.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue

Bezpieczne przejazdy do szkoły i na wakacje

Odpowiednią pozycję dziecka w foteliku zapewniają 3-punktowe pasy samochodowe, które dodatkowo stabilizują fotelik, tworząc, obok złączy Isofix, drugi punkt podparcia, wymagany przez homologację i-Size. Odpowiednio wyprofilowany zagłówek, który razem z regulacją oparcia wyznacza właściwy przebieg pasów bezpieczeństwa oraz wbudowane w konstrukcję ochraniacze ramion mają na celu dbałość o kompleksową ochronę podróżującego w foteliku dziecka. System dodatkowej ochrony ASP, poprzez, zintegrowane z bokami fotelika absorbery pochłania energię uderzeniową podczas kolizji bocznych.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue

Uniwersalny montaż

Mako 2 jest wyjątkowo lekki – to zaledwie 7 kg wagi, dzięki czemu pozwala na wygodne przenoszenie i instalację praktycznie w każdym samochodzie, także bez złączy Isofix. Fotelik można zamontować za pomocą samych pasów 3-punktowych, co jest rozwiązaniem bezpiecznym i zgodnym ze standardami UE. Jest to duża wygoda w opiece nad dzieckiem. Aby jednak osiągnąć pełną stabilność produktu, zgodną z homologacją i-Size, należy wpiąć fotelik w złącza Isofix oraz zabezpieczyć całość pasami samochodowymi, którymi przypięte jest dziecko. O poprawności montażu poprzez złącza Isofix informują zielone wskaźniki na łącznikach.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue

Wysoki standard podróży przez długi czas

Dziecko w foteliku ma dużo miejsca, dzięki prostej i funkcjonalnej regulacji zagłówka, zintegrowanego z oparciem, którego wysunięcie automatycznie zwiększa przestrzeń na plecy, odpowiednio do wzrostu użytkownika. Wygodną pozycję zapewnia miękka pianka, wypełniająca tapicerkę, która dopasowuje się do kształtów dziecka. Możliwość odchylenia oparcia to udogodnienie sprzyjające beztroskim drzemkom w samochodzie.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue

Energetyzujący niebieski

Mako 2 Core Energy Blue to fotelik, który ożywi wnętrze samochodu, jednocześnie nie zaburzając jego harmonii. Wysoka jakość materiałów pozwoli na długo utrzymać go w czystości, tym bardziej, że konstrukcja tapicerki pozwala zdjąć ją i, po wyjęciu pianki, wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni. Delikatne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Serwis fotelików samochodowych Recaro

Program wymiany fotelików powypadkowych to propozycja producenta, która pozwala na bezpłatną wymianę uszkodzonego modelu, nienadającego się do dalszego użytkowania. Foteliki Recaro można zgłosić do serwisu gwarancyjnego, jeśli uczestniczyły w kolizji lub wypadku na drodze w okresie 6 lat od daty zakupu, co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres stosowania zabezpieczenia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuRECARO MAKO 2 CORE ENERGY BLUE
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowy100 - 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Waga fotelika7 kg
Wymiary fotelika44 x 47 x 60,5 - 80,5 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Energy Blue
Twoja ocena