Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

1098,25 PLN

Fotelik Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

Maxi-Cosi Kore Pro to fotelik przeznaczony do przewożenia dzieci o wzroście od 100 do 150 cm, co jest odpowiednikiem II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg). Najwyższy standard bezpieczeństwa w homologacji i-Size sprawia, że model chroni i jest niezwykle wygodny, nawet w długiej podróży. Maxi-Cosi zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym dzięki specjalnym wzmocnieniom. Siedzisko o otwartej konstrukcji ułatwia starszemu dziecku wsiadanie oraz wysiadanie, a także samodzielne zapinanie pasami. Dzięki pełnej regulacji możliwe jest dostosowanie fotelika do aktualnych potrzeb. Zastosowane rozwiązania i jakość materiałów, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, będą wygodnym sposobem transportu dzieci aż do 10-12 roku życia. Będzie to więc ostatni fotelik, jakiego może potrzebować dziecko.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

Homologacja w standardzie i-Size

Aby dostarczyć rodzicom najwyższy standard i bezpieczeństwo w zakresie przewożenia dzieci, Maxi-Cosi zaprojektował fotelik Kore Pro tak, by był zgodny z najnowszym standardem i-Size. Model ten charakteryzuje więc pogłębiony zagłówek i wzmocniona struktura boczna, które zapewniają dodatkową ochronę głowy i ramion w przypadku uderzenia bocznego. Konstrukcja zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia na obydwu bokach fotelika. W połączeniu z amortyzatorami z włókna szklanego fotelik Kore Pro i-Size oferuje dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Budowa fotelika i zastosowane rozwiązania zapewniają małym pasażerom najwyższy standard bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

Montaż na ISOFIX lub pasy samochodowe

Połączenie ISOFIX zastosowane w foteliku samochodowym Kore Pro dodatkowo stabilizuje siedzisko i umożliwia szybki i trwały montaż w pojeździe, redukując siły działające na dziecko w przypadku hamowania lub kolizji. Kore Pro można zainstalować również używając wyłącznie pasów bezpieczeństwa, co sprawia, że jest to model uniwersalny i idealny, np. do przenoszenia między samochodami.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

Rośnie razem z dzieckiem

Dzięki możliwości płynnej regulacji wysokości zagłówka, która została umieszczona z boku fotelika, a nie z tyłu jak to najczęściej ma miejsce, Kore Pro rośnie razem z dzieckiem. Wysuwany, głęboki zagłówek chroni okolice szyi oraz głowę dziecka podczas kolizji bocznych, a głowa zawsze jest w bezpiecznej strefie. Siedzisko, wyposażone w dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, dba o kręgosłup malucha nawet podczas długiej jazdy. Szerokie oparcie, które zmienia się razem z wydłużaniem zagłówka oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawiają komfort jazdy. Ponadto, Kore Pro został zaprojektowany tak, by ułatwić dziecku samodzielne zapinanie się. Otwarta konstrukcja w dolnej części daje łatwy dostęp do zapięcia, dzięki czemu maluch może bez problemu przypiąć się pasem bezpieczeństwa samodzielnie. Kore Pro i-Size wyposażony jest ponadto w światełko ClickAssist oświetlające sprzączkę — dzięki czemu zapięcie się jest jeszcze łatwiejsze, również w nocy.

Funkcjonalne rozwiązania

Zastosowany w foteliku samochodowym Maxi-Cosi przyjazny dla skóry dziecka materiał sprawdzi się nawet podczas długich podróży, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Tapicerkę Kore Pro można łatwo zdjąć i wyprać w 30° w przypadku większych zabrudzeń. Neutralne szarości będą dobrze wyglądać we wnętrzu każdego samochodu i nie wyjdą z mody przez wiele lat.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI KORE PRO AUTHENTIC GREY
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowy100 - 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Waga fotelika5 kg
Wymiary fotelika49×47×67,5-84 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Grey
Twoja ocena