Facebook Pixel

Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy

289,00 PLN

Kojec dziecięcy Lionelo Roel

Kojec Lionelo Roel to bezpieczna przestrzeń idealna do zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Kolorowe podłoże pozytywnie wpłynie na rozwój wyobraźni malucha, pobudzając go do zabawy. Siateczkowe ścianki ułatwiają obserwację przez rodzica, a wysokiej jakości pianka w podłożu wpłynie na komfort korzystania. Kojec jest stabilny, kompaktowy i pokryty tkaniną odporną na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy

Bezpieczna zabawa

System LockGuard zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się w momencie, gdy dziecko stoi lub skacze w kojcu. Miejsca styku metalowych elementów stelażu są starannie zabezpieczone, a obszycia rogów chronią dziecko, dodatkowo wzmacniając i stabilizując konstrukcję kojca. Rozwijana bramka ochronna wykonana została z bardzo sztywnego materiału syntetycznego, który się nie rozciąga. Dodatkowym zabezpieczeniem są też antypoślizgowe nakładki na nóżki niwelujące przypadkowe przesuwanie się produktu.

Kojec został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 12227.

Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy

Komfortowe rozwiązania na co dzień

Siatka na bokach ułatwia obserwację maluszka i zapewnia swobodny przepływ powietrza. Wysokiej jakości pianka o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości wpływa na komfort korzystania z kojca. Zastosowany w projekcie materiał zapewnia odpowiednią izolację cieplną, co czyni Roela użytecznym również na świeżym powietrzu. Tkanina jest odporna na przetarcia oraz zabrudzenia, a w razie konieczności kojec można przetrzeć wilgotną szmatką lub odpiąć obicie i wyprać w pralce w 30°.

Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy

Oszczędność miejsca

Możliwość składania do kompaktowych rozmiarów sprawia, że kojec nie zajmuje dużo miejsca, kiedy nie jest akurat potrzebny. W kilka chwil można go złożyć i przechowywać w dołączonej do zestawu torbie. Pokrowiec zabezpieczający kojec przed zabrudzeniem i praktyczna rączka ułatwią przenoszenie, by mieć go zawsze pod ręką, nawet w podróży.

Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Funkcja kołyskiNie
Wejście dla dzieckaNie
Wymiary118 x 118 x 83 cm
Waga6 kg
MateriałTworzywo sztuczne
CertyfikatySGS, EN 12227
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kojec dla dziecka Lionelo Roel Blue Navy
Twoja ocena