Facebook Pixel

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

599,99 PLN

Praktyczna kołyska dziecięca Lionelo Figgy 2w1

Elektroniczna kołyska Lionelo Figgy z możliwością bujania do przodu i tyłu jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kg. Funkcjonalny mebel pozwala na spokojny sen oraz zabawę przy wesołych melodiach i kojących dźwiękach natury. Zdalne sterowanie pilotem umożliwia 5-stopniową regulację prędkości, odtwarzanie dźwięków oraz włączenie czujnika ruchu, który uruchomi kołyskę zaraz po przebudzeniu dziecka.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Gwarancja bezpieczeństwa

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy zapewnia spokojny sen — bezpieczna pozycja na płasko jest rekomendowana dla niemowlęcia przez lekarzy, co spełnia wytyczne normy EN 1130. Mobilność gondoli, którą można wypiąć i przenieść w bezpieczny sposób razem z dzieckiem, zapewnia standard EN 1466. W zestawie znajduje się także miękki materac, zgodny z normą EN 16890.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Przytulnie i miło

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy posiada składany daszek, który chroni przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych i daje gwarancję kojącego cienia. Komfortowa gondola wyposażona jest w miękki, wyjmowany materac, który gwarantuje wygodną i bezpieczną pozycję. Łatwy transport i przechowywanie kołyski umożliwia praktyczna funkcja złożenia gondoli oraz stelaża na płasko.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Wesoła zabawa i spokojny sen

W zestawie znajduje się stelaż, gondola z materacem, pilot, zasilacz, niewielka poduszka oraz dodatkowo 2 miękkie zabawki, które można przypiąć na rzep do uchwytu. Timer umożliwia ustawienie czasu kołysania na 15, 30 lub 60 minut. Obicie gondoli i poszewkę materaca można zdjąć i wyprać, aby zachować wysoki poziom higieny.

Kołyska dziecięca Lionelo Figgy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-FIGGY GREY STONE
ModelLionelo Figgy Grey Stone
CertyfikatyIntertek, EN 1130, EN 1466
Maksymalna waga dziecka9 kg
KonstrukcjaAluminium
Tapicerka - materiałMateriał o strukturze lnu
ZasilanieZasilacz lub baterie (3xAA)
Wyposażenie5 prędkości kołysania, sterownie pilotem, timer, 12 melodii, 2 przywieszane zabawki
Wymiary Stelaż: 68 x 65 x 67 cm, Wymiary zewnętrzne gondoli : 81 x 40 x 65 cm, Wymiary wewnętrzne gondoli: 76 x 33 x 20 cm, Wysokość zestawu: 98 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kołyska dziecięca Lionelo Figgy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki