Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Krzesełko do karmienia Baby Design Penne Turquoise

Cena promocyjna 464,07 PLN Regular Price 499,00 PLN 34,93 PLN taniej

Krzesełko do karmienia Baby Design Penne Turquoise

Szukając uniwersalnego produktu, który ułatwi pierwsze wspólne posiłki, warto zwrócić uwagę na krzesełko do karmienia Penne marki Baby Design. Ta nowość doskonale znanego rodzicom producenta jest nie tylko ciekawa wzorniczo, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalna. Na każdym etapie indywidualnie dopasuje się do potrzeb małego użytkownika, zapewniając mu maksimum komfortu i bezpieczeństwa. To krzesełko do karmienia wyróżnia się unikalną konstrukcją, która umożliwia pochylenie oparcia w aż 3 poziomach, dzięki czemu z produktu mogą korzystać już maleńkie dzieci w czasie drzemki. Projektanci zadbali także o system składania do kompaktowych rozmiarów i niewielki gabaryt mebelka, który po skończonym użyciu można złożyć i odstawić na bok, by nie zajmował cennej przestrzeni.

Krzesełko do karmienia Baby Design Penne Turquoise

Regulowane siedzisko, podnóżek i taca

Z krzesełka Penne mogą korzystać dzieci, które nie skończyły 3 lat lub ważące do 15 kg. O komfort i prawidłową postawę podczas jedzenia zadba regulowana konstrukcja Penne. Wyprofilowane oparcie można ustawić w 3 pozycjach: siedząca, półsiedząca i leżąca. Na uwagę zasługuje również 4-stopniowa regulacja wysokości krzesełka oraz 3 pozycje regulacji podnóżka dla wygody malucha. Regulacja głębokości wpięcia tacki w krzesełko daje lepsze dopasowanie do dzieci o różnej budowie ciała. Duża tacka na posiłki z łatwym mechanizmem wypięcia usprawnia sprzątanie po skończonym posiłku. Pełnowymiarowa nakładka na tackę z miejscem na picie oszczędza czas podczas porządkowania przestrzeni. Na konstrukcji przewidziano miejsce do przechowywania zdjętej tacki na tylnej części stelaża, co nie tylko ułatwia dostęp, ale także pozwala trzymać wszystkie elementy krzesełka w jednym miejscu. Lekka konstrukcja jest stabilna i bezpieczna, a wmontowany w siedzisko system składania sprawia, że mebel nie zajmie wiele miejsca nieużywany.

Gdy liczy się bezpieczeństwo

O ochronę dziecka podczas posiłku czy drzemki dbają 5-punktowe pasy zabezpieczające z miękkimi otulinkami. Utrzymują one malucha w miejscu i zapewniają mu odpowiednią pozycję w trakcie jedzenia. Penne posiada podgumowane koła, a wszystkie elementy plastikowe wykonano z plastiku klasy spożywczej. Krzesełko do karmienia Baby Design poddano wieloetapowej weryfikacji i wewnętrznym kontrolom. Produkt jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Dbałość o detale

Opływowe kształty i ciekawe materiały fotelika wpisują się w najnowsze standardy projektowania. Skandynawski sznyt przełożył się również na funkcjonalność i praktyczny wymiar mebelka. Penne posiada miękką wyjmowaną wkładkę dla niemowlaka, a sama tapicerka jest łatwa w czyszczeniu i dostępna w modnych kolorach, takich jak turkus. Pokrowiec w każdej chwili można ściągnąć i wyczyścić siedzisko. Penne posiada łatwo dostępny mechanizm składania, który pozwala na błyskawiczne przekształcenie w kompaktową formę o płaskim kształcie i przechowywanie nawet w mniejszym pomieszczeniu. Koła ułatwiają transport pomiędzy pomieszczeniami, dzięki czemu krzesełko może towarzyszyć dziecku nie tylko w domu, lecz również w podróży.

Krzesełko do karmienia Baby Design Penne Turquoise

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Regulacja oparcia3 poziomy
Regulacja wysokości4 poziomy
Waga11 kg
OpcjeSkładanie, Regulacja tacy, Regulacja oparcia, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Baby Design Penne Turquoise
Twoja ocena