Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Cena promocyjna 670,65 PLN 789,00 PLN 118,35 PLN taniej

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia Lionelo Niles z funkcją bujaczka może pełnić rolę wygodnego mebelka, ułatwiającego karmienie dziecka, jak i bujaczka, pomagającego maluchowi się zrelaksować. Będzie świetnym miejscem do pierwszych zabaw manualnych, a także – dzięki poręcznemu blatowi – wsparciem w pierwszych próbach samodzielnego spożywania posiłków. Stabilizujące, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa chronią dziecko przed wypadnięciem, a miękkie siedzisko i oparcie maksymalizują komfort.

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Uniwersalne i regulowane krzesełko z opcją leżaczka

Jeśli potrzebujesz krzesełka do karmienia, możesz skorzystać z 6-stopniowej regulacji wysokości, a także 3-poziomowej regulacji stopnia wysunięcia tacki i oparcia pod nogi. Dzięki temu z łatwością dostosujesz krzesełko do potrzeb swojej pociechy – ustawienia można modyfikować wraz z dorastaniem dziecka. Bez trudu przekształcisz krzesełko w wygodny leżaczek, który ukołysze malucha do snu. Konstrukcja wytrzyma obciążenie nawet 20 kg, jest to zatem inwestycja na lata!

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Relaks w bujaczku lub świetna zabawa w krzesełku

Bujaczek Lionelo Niles optymalizuje zakres bujania do wagi dziecka. Pracuje cicho i płynnie, a dzięki wbudowanym 12 melodiom może odtwarzać ulubione dźwięki dziecka. Wejście USB umożliwia Ci włączanie muzyki z nośnika danych. Aplikacja Swing Control pozwala sterować leżaczkiem zdalnie, przy użyciu smartfona. Pałąk z zabawkami i dołączoną do zestawu maskotką pozwolą maluchowi dobrze się bawić w bezpiecznej przestrzeni krzesełka.

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Sprawdzona jakość

Produkt został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN 14988:2017 oraz EN 16232:2013. Dodatkowo krzesełko objęte jest programem Lionelo Assistance.

Krzesełko do karmienia Lionelo Niles

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Instrukcja obsługi

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyBujaczek: 0+ do 9 kg; Krzesełko: 6-36 miesięcy
UdźwigBujaczek: 9kg; Krzesełko: 15kg
Rodzaj kółTworzywo, na tylnej osi
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Regulacja wysokościTak, 6 poziomów
KonstrukcjaMetalowa
Materiał100% Poliester
Wymiary72 x 59 x 102 cm
Waga14 kg
CertyfikatySGS, EN 14988, EN 71
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja oparcia, Regulacja podnóżka, Kółka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Niles
Twoja ocena