Facebook Pixel

Łóżeczko turystyczne Nuna Sena Aire Caviar

1099,00 PLN

Łóżeczko turystyczne Nuna Sena Aire Caviar

Łóżeczko turystyczne Sena Aire marki Nuna zapewnia bezpieczną przestrzeń do zabawy i odpoczynku na wyjeździe. Będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich mobilnych rodzin, które często podróżują z maluchami. Posiada dwie wysokości podwieszenia materaca, dzięki czemu sprawdzi się już od pierwszych dni życia dziecka. Wersja niska stanowić będzie również świetny kojec do zabawy. Do zestawu dołączona jest praktyczna torba transportowa. Wykonane z najwyższej jakości materiałów łóżeczko Nuna Sena Aire jest gwarancją bezpiecznej przestrzeni do zabawy i komfortowego snu maluszka, niezależnie od miejsca, w którym przebywa.

Łóżeczko turystyczne Nuna Sena Aire Caviar

Dbamy o bezpieczeństwo

Stabilna aluminiowa konstrukcja „zygzak” i blokada zabezpieczają produkt przed przypadkowym złożeniem. Antypoślizgowe podkładki na nogi stanowią dodatkowy punkt podparcia i nie rysują podłogi. Zaokrąglone krawędzie i elastyczne podłoże to komfortowa i bezpieczna przestrzeń do zabawy oraz odpoczynku. O prawidłowy przepływ powietrza dba zaawansowany system Air Design w siateczkowych ściankach. Łóżeczko poddano wieloetapowej weryfikacji. Przeszło szereg wewnętrznych i zewnętrznych kontroli. Model Sena Aite jest w pełni zgodna z europejskim standardem bezpieczeństwa.

Wygoda dziecka i rodzica

Elegancki wygląd łóżeczka Sena Aire sprawia, że będzie pasowało do każdego wnętrza. Podczas projektowania modelu Nuna zadbano również o dobór materiału - jest łatwy w utrzymaniu w czystości oraz przyjazny dla skóry malucha. Wentylowany, siateczkowy materac odprowadza ciepło i wilgoć, a pokrowiec w każdej chwili można zdjąć i wyprać w pralce automatycznej. Do zestawy dołączono prześcieradło organiczne z certyfikatem GOTS. Co ważne, podstawa umieszczona jest powyżej podłogi, przez co dziecko nie będzie odczuwać zimna od gruntu. Z powodzeniem można więc korzystać kojca w przydomowym ogrodzie. Równie wygodnym rozwiązaniem jest szybkie i łatwe mocowanie materaca górnego. Producent przewidział również możliwość składania Nuna Sena Aire jedną ręką z wmontowanym materacem górnym. Takie funkcjonalne rozwiązania ułatwiają opiekunom codzienność opieki nad maluchem.

Łóżeczko turystyczne Nuna Sena Aire Caviar

Idealny w podróży

System składania łóżeczka turystycznego do kompaktowych rozmiarów sprawia, że jest ono bardzo wygodne w transporcie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca po złożeniu. Do produktu dołączono wytrzymałą torbę podróżną, która umożliwia przenoszenie i przechowywanie. Złożony kojec bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym, dając dziecku znaną mu przestrzeń do odpoczynku poza domem.

Specyfikacja
Więcej informacji
OpcjeSkładanie, Materac
Maksymalna waga dziecka15 kg
Funkcja kołyskiNie
Wejście dla dzieckaNie
Wymiary105.6 x 77 x 74.5 cm
Wymiary po złożeniu34 x 28 x 86 cm
Waga11,5 kg
KonstrukcjaAluminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko turystyczne Nuna Sena Aire Caviar
Twoja ocena