Facebook Pixel

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

999,00 PLN

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Fotelik samochodowy Coral marki Maxi-Cosi to model przeznaczony dla grupy wagowej 0-13 kg (wzrost 45-75 cm). Ten jedyny w swoim rodzaju produkt wyróżnia się nie tylko zapewnianym najmłodszym użytkownikom poziomem bezpieczeństwa (5 gwiazdek w testach ADAC), ale przede wszystkim innowacyjną budową. Oddzielane od korpusu nosidełko, które waży zaledwie 1,7 kg, jest bardzo komfortowe dla malucha i rodzica. Jego mobilność pozwala na sprawne wyciągnięcie nawet śpiącego dziecka z samochodu. Łatwo blokuje się w obudowie, którą można przymocować do bazy montażowej systemu ISOFIX, chroniąc dziecko podczas podróży i oszczędzając cenny czas. Coral Maxi-Cosi doceniono za jakość wykonania i bezpieczeństwo, jest to więc inwestycja, która się opłaca.

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Bezpieczeństwo na 5 gwiazdek!

Innowacyjna budowa fotelika została stworzona zgodnie z najnowszą normą bezpieczeństwa w branży i-Size R129/03. Dotyczy to normy i-Size zarówno w przypadku montażu na bazie FamilyFix3 ISOFIX, jak i za pomocą pasów bezpieczeństwa. W standardzie posiada 3-punktowe pasy z miękkimi poduszeczkami. Dźwiękowe i wizualne wskaźniki poprawnej instalacji będą znacznym ułatwieniem dla rodzica. Fotelik Coraz przeszedł szereg wewnętrznych i zewnętrznych testów. Wyniki niezależnych crash testów rekomendują ten model Maxi-Cosi jako produkt „dobry” (1,6), przyznając mu ogólną notę 4 gwiazdek. W kwestii bezpieczeństwa ADAC oceniło fotelik samochodowy na 5 gwiazdek. Bezpieczeństwo malucha zawsze jest priorytetem!

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Montaż za pomocą bazy ISOFIX lub pasów samochodowych

W foteliku Coral mały pasażer przewożony jest wyłącznie tyłem do kierunku jazdy (RWF). Dzięki dwóm sposobom montażu, fotelik jest niezwykle uniwersalny i dopasuje się do każdego samochodu, nawet tego, bez systemu ISOFIX. Najłatwiejszą formą, pozwalającą na szybkie i stabilne mocowanie, jest montaż na bazie isofix FamilyFix3 (do kupienia oddzielnie), która łączy się bezpośrednio z mocowaniem ISOFIX w samochodzie. Stabilna podstawa pozwala zostawić obudowę Coral w samochodzie, a w tym czasie korzystać z innowacyjnego nosidełka. Modułowa konstrukcja pozwala jedną ręką wyjąć nosidło bez żadnego wysiłku. Dźwiękowe i wizualne wskaźniki potwierdzają prawidłowe i bezpieczne mocowanie. Fotelik Coral można zamontować również w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa.

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Modułowa budowa dla większej mobilności

Siedzisko i skorupa stanowią kompletny zestaw fotelika Coral marki Maxi-Cosi. Samo nosidło, bez wkładki dla niemowląt, waży jedynie 1,7 kg. Dzięki wysuwanym rączkom można je trzymać osobno, co daje znacznie większą mobilność na co dzień. Takie rozwiązanie z pewnością docenią rodzice maluchów, którym zdarza się zasnąć podczas jazdy. Konstrukcja fotelika Coral umożliwi bezszelestne wypięcie i przeniesienie śpiącego dziecka do domu. Na uwagę zasługują również detale fotelika. Miękka tkanina wkładki zapewnia małemu podróżnikowi nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę. Wkładka redukcyjna ciasno otula, zapobiega też przesuwaniu się szkraba oraz absorbuje część energii uderzenia w czasie kolizji.

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Ciekawa forma i trwałe materiały

Projektanci Maxi-Cosi budową fotelika nawiązali do najnowszych trendów wzorniczych. Coral przyciąga wzrok opływowymi kształtami, jakością poszczególnych elementów i ciekawą gamą kolorystyczną. Fotelik w odcieniach szarości przez długi czas nie wyjdzie z mody i z pewnością neutralnie będzie uzupełniał wnętrze każdego samochodu. Tapicerkę można z powodzeniem zdjąć i wyprać w pralce, by zachować czystość i świeżość. Podczas podróży w słoneczne dni przyda się dołączony do fotelika daszek, który przymocowany jest bezpośredni do obudowy. Całość można wypiąć z samochodu i zamocować na większości wózków Maxi-Cosi, uzyskując niezwykle mobilny zestaw spacerowy.

Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI CORAL ESSENTIAL GREY
Przedział wagowy0-13 kg
Przedział wzrostowy45 -75 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Waga fotelika5,35 kg
Wymiary fotelika44 x 70 x 38 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowląt Maxi-Cosi Coral Essential Grey
Twoja ocena