Facebook Pixel

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone

1057,65 PLN

Funkcjonalny wózek spacerowy 2w1 Larktale Coast Nightcliff Stone

Praktyczna konstrukcja wózka spacerowego Larktale Coast Nightcliff Stone pozwala na przewożenie dziecka przez cały okres wózkowania — od urodzenia do ok. 4 roku życia (do 23,5 kg). Lekką spacerówkę można z łatwością wnieść po schodach lub spakować do bagażnika. Łatwy montaż i demontaż w zaledwie kilka sekund to zasługa nowoczesnego systemu Compac3™. Co więcej, wózek wyposażono w atrakcyjne dodatki, na przykład uchwyt na kubek i tackę na przekąski, do których można włożyć ulubiony napój oraz przysmaki małego podróżnika.

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone

Szereg bezpiecznych rozwiązań

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone doskonale sprawdzi się w pierwszych dniach życia maluszka, dzięki innowacyjnemu systemowi zabudowy siedziska, który zabezpiecza przed wypadnięciem z wózka. W podnóżku spacerówki znajduje się materiał, z którego można utworzyć “miękką gondolę” dla niemowlęcia. Pozycję dziecka stabilizują pasy 5-punktowe, osłonięte miękkimi ochraniaczami. Zabezpieczeniem w czasie postoju jest zintegrowany hamulec nożny, który blokuje jednocześnie dwa tylne koła. Pasek na nadgarstek zapobiega przed przypadkowym zsunięciem się wózka podczas zjeżdżania z górki. Produkt jest zgodny z normą bezpieczeństwa EN 1888.

Ergonomiczne siedzisko

Miękkie siedzisko spacerowe zapewnia wysoki poziom komfortu. Regulowany podnóżek oraz rozkładane oparcie umożliwiają dostosowanie parametrów wózka do wieku i potrzeb dziecka. Daszek, wyposażony w filtr UPF 50+, to skuteczna ochrona przed negatywnym działaniem promieniowania UVA i UVB. Okienko z magnetycznymi zamknięciami typu peek-a-boo to udogodnienie, które pozwala na doglądanie malucha, bez konieczności przerywania spaceru. Konstrukcja zawiera także pałąk z możliwością odchylenia do tyłu, co jest wygodne dla starszego dziecka, które może swobodnie wchodzić i wychodzić z wózka.

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone

Łatwe manewrowanie

Mobilny wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone wyposażono w amortyzowane koła przednie i tylne, które ułatwiają pokonywanie przeszkód na drodze oraz łagodzą wstrząsy, wynikające z przejazdów po nierównej nawierzchni. System Compac3™ pozwala złożyć całość w 3 prostych krokach. Niewielkie rozmiary po złożeniu oraz mechanizm samostojący ułatwiają przechowywanie w mniejszej przestrzeni.

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone

Stylistyka i dodatki

Uniwersalny design w kolorach szarości to doskonała propozycja dla chłopca lub dziewczynki. Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone jest wyposażony w teleskopową rączkę do prowadzenia, którą można regulować, odpowiednio do wzrostu rodzica. Funkcjonalne dodatki, takie jak kosz na zakupy oraz duża kieszeń z tyłu, umożliwiają wygodne przechowywanie zakupów oraz dziecięcych zabawek.

Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLARKTALE COAST NIGHTCLIFF STONE
Przedział wagowydo 25 kg
Przedział wiekowy0-48 miesięcy
Udźwig29,5 kg
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Larktale Coast Nightcliff Stone
Twoja ocena