Facebook Pixel

Wózek spacerowy Lionelo Irma Dreamin

489,99 PLN

Limitowany wózek spacerowy Lionelo Irma Dreamin’

Specjalny wzór dla tych, którzy lubią się wyróżniać — oto wózek Lionelo Irma w wersji Dreamin’. Nie tylko jest praktyczny przez długi czas (od momentu, gdy dziecko samodzielnie siada do ok. 3. roku życia), ale także jest lekki i kompaktowy po złożeniu. Dzięki temu doskonale sprawdza się w czasie wspólnych podróży. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię ta nowoczesna spacerówka Lionelo!

Lionelo Irma Dreamin - wózek spacerowy

Bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa

Wózek Lionelo Irma posiada 5-punktowe pasy, które stabilizują pozycję małego pasażera. Dodatkowa barierka z pasem krokowym niezawodnie zabezpiecza przed wysunięciem się malucha z siedziska. Spacerówka przeszła testy w jednostce certyfikującej Intertek i jest w pełni zgodna z wytycznymi EN 1888.

Lionelo Irma Dreamin - wózek spacerowy

Regulowany wózek Lionelo Irma Dreamin’

Spacerówka Lionelo Irma jest wyposażona w system regulacji oparcia i podnóżka, które sprawdzają się w każdych warunkach. Funkcjonalna, rozkładana budka niemal w całości zakrywa siedzisko, odcinając malucha od nadmiaru bodźców z zewnątrz, co umila mu krótkie drzemki w trasie.

Lionelo Irma Dreamin - wózek spacerowy

Jest zwrotna i wygodna w prowadzeniu

Wózek spacerowy Lionelo Irma ma obracane o 360° koła, które błyskawicznie reagują na chęć skrętu czy wyminięcia przeszkody na drodze. To wersja bezobsługowa (z pianki EVA) z amortyzacją, która sprawdza się w każdym terenie. Dzięki niej łatwo przemierzysz wyznaczoną trasę bez niekomfortowych wstrząsów. Zwróć uwagę na blokadę przednich kół, która sprawdzi się na wybojach i pomoże Ci w utrzymaniu stabilnego kursu. Z kolei hamulec nożny to gwarancja bezpiecznych postojów.

Lionelo Irma Dreamin - wózek spacerowy

Wózek typu „parasolka”

Szybko go złożysz i przewieziesz nawet w niewielkim bagażniku czy luku bagażowym. Co więcej, automatyczna blokada daje Ci pewność, że konstrukcja nie rozłoży się nagle podczas transportu. Przenoszenie spacerówki ułatwi wygodny uchwyt. Zestaw obejmuje moskitierę i pokrowiec na nogi.

Regulowany wózek Lionelo Irma Dreamin

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Irma Dreamin’
SkuLO-IRMA DREAMIN
Przedział wagowydo 15 kg
Udźwig17 kg
Rodzaj kółBezobsługowe Pianka Eva
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwa5 punktowe
Waga7 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Lionelo Irma Dreamin
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!