Facebook Pixel

Podgrzewacz do butelek 5w1 Lionelo Thermup

119,99 PLN

Funkcjonalny podgrzewacz do butelek 5w1 Lionelo Thermup

Użyteczny podgrzewacz do butelek Lionelo Thermup posiada aż 5 praktycznych funkcji, dzięki którym w szybki i łatwy sposób można podgrzać mleko, wodę lub gęstą zupkę dla dziecka, a także rozmrozić odciągnięty pokarm lub sterylizować butelki (zabijając ok. 99,9% bakterii). Urządzenie podtrzymuje temperaturę podgrzanego posiłku przez 24 godziny, co pozwala błyskawicznie nakarmić dziecko o każdej porze dnia i nocy.

Łatwa obsługa

Podgrzewacz do butelek 5w1 Lionelo Thermup wyłącza się automatycznie, gdy w zbiorniku zabraknie wody, co zapobiega przegrzaniu. Prosty i intuicyjny panel sterowania wyposażony jest w sygnalizację świetlną — czytelna dioda informuje, że pokarm jest gotowy do spożycia. Rewelacyjnym dodatkiem jest koszyczek z uchwytem, do którego można włożyć butelkę lub słoiczek z pokarmem, a po podgrzaniu wyjąć bez ryzyka poparzeń! Brak szkodliwego bisfenolu A to oznaka bezpiecznego wykonania, zgodnego z wymaganiami dyrektyw Unii Europejskiej. Podgrzewacz jest zasilany poprzez kabel z gniazdka elektrycznego.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLOC-THERMUP GREY STONE
ModelLionelo Thermup Grey Stone
BPA freeTak
Tryby pracyPodgrzewanie mleka, podgrzewanie słoiczków, szybkie podgrzewanie, rozmrażanie, sterylizacja
Czas podgrzewaniaSzybkie podgrzewanie nawet w 2,5 min
Temperatura podgrzewaniaZakres temperatury do 100°C
Utrzymanie ciepłaMleko i woda do 24 godzin
Czujnik temperaturyNie
GrzałkaPłyta w technologii PTC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podgrzewacz do butelek 5w1 Lionelo Thermup
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki