Facebook Pixel

Fotelik samochodowy Lionelo Lukas 0-18kg Stone i-Size

440,00 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Lukas

Fotelik Lionelo Lukas został stworzony we współpracy z renomowanym włoskim studiem ZAAFDesign, które od blisko 20 lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania. Dzięki kooperacji dwóch rozpoznawanych na świecie marek – ZAAFDesign oraz Lionelo - udało się osiągnąć unikalne połączenie bezpieczeństwa, komfortu i stylu.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Jazda tyłem do 87cm!

Według zaleceń ekspertów w przypadku najmłodszych montaż fotelika tyłem jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Wynika to z proporcji ciała maluszków oraz niewykształconych jeszcze mięśni szyi oraz karku, które podtrzymują główkę. W Lukasie maluszki mogą jeździć tyłem aż do osiągnięcia 87 cm wzrostu. Starsze dzieci do 105 cm wzrostu komfortowo podróżują przodem.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Wygoda i bezpieczeństwo

Lukas montowany jest za pomocą bezpiecznego systemu ISOFIX oraz specjalnej nogi stabilizującej dodatkowo utrzymującej fotelik we właściwej pozycji. Sprawia to również, że prawidłowy montaż fotelika zajmuje zaledwie kilka sekund. Lukas posiada miękkie, elastyczne i wytrzymałe obicie, które wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości. Już samo odkurzanie pozwala na usunięcie większości zanieczyszczeń, a materiał nadaje się również do prania. Oddychająca wkładka Dri-Seat została opracowana, by pełnić funkcję wkładki redukcyjnej – zapewnia bezpieczniejsze i bardziej komfortowe ułożenie dziecka w foteliku.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Materiały najwyższej jakości

Szkielet fotelika został wykonany z zaawansowanego technologicznie materiału o doskonałych właściwościach absorpcji energii – polipropylenu wzmocnionego polistyrenem ekspandowanym (EPS). W razie wypadku pochłania on moc uderzenia, chroniąc pasażera. Zagłówek wykonano z kombinacji niezwykle mocnego polistyrenu ekspandowanego oraz pianki z pamięcią kształtu (High Density Memory Foam). Dzięki temu zagłówek zapewnia pełną ochronę szyi oraz główki maluszka, a także dostosowuje się do ulubionej pozycji dziecka, zapewniając pełnię komfortu.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Pełna regulacja fotelika

Oparcie można regulować zarówno przy montażu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Przy ustawieniu tyłem możliwa jest bezpieczna i wygodna dla dziecka pozycja półleżąca. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo zagłówek można swobodnie dostosować do budowy dziecka za pomocą aż 7-stopniowej regulacji. Zagłówek został połączony z pasami fotelika, dzięki czemu przy zmianie ustawień nie trzeba osobno dopasowywać ustawienia pasów. Dzięki siedmiostopniowej regulacji, fotelik rośnie wraz z dzieckiem.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Stabilna, wygodna podróż

Wkładka fotelika została wyposażona również w specjalny segment lędźwiowy chroniący kręgosłup dziecka, który dzięki anatomicznemu kształtowi utrzymuje prawidłową pozycję pleców małego podróżnika. Nowoczesne 5-punktowe pasy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Fotelik został również wyposażony w bezpieczną i sprawdzoną klamrę włoskiej marki Sabelt®, znanej z wyścigów Formuły 1 i samochodów rajdowych.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Sprawdzona jakość

Lukas został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - TUV. Pełna zgodność z normą bezpieczeństwa i-Size.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Lukas Carbon

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Lukas Stone
SkuALO-LUKAS STONE
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowyod 45 do 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna, Możliwość prania w pralce
Wymiary fotelika42 x 59 x 89-118 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy Lionelo Lukas 0-18kg Stone i-Size
Twoja ocena