Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

419,99 PLN

Doskonały dla każdego — fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Beige Latte to uniwersalny model dopasowany niemal do każdego auta. Co więcej, służy do długoletniego użytkowania — już od 1. dnia aż do ok. 12. roku życia dziecka. Pozwala na to szeroki zakres regulacji zagłówka, wygodne siedzisko i ponadczasowa tapicerka, które doskonale ze sobą współgrają!

Bezpiecznie tyłem i przodem

Ten wyjątkowy fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte jest skonstruowany w celu przewożenia małego podróżnika tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do osiągnięcia wagi 18 kg, co zalecają specjaliści. Z kolei jazda przodem jest możliwa w przedziale od 9 do 36 kg. Zintegrowany z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa zagłówek doskonale dostosowuje się do wzrostu dziecka (posiada 13-poziomową regulację wysokości), sprawiając wrażenie, że rośnie wraz z nim. Fotelik spełnia europejską normę ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Montaż na pas samochodowy

Uniwersalność tego modelu pozwala na instalację fotelika w każdym pojeździe. 3-punktowy pas samochodowy należy przeprowadzić przez odpowiednie znaczniki, które wyznaczają ich prawidłowy przebieg. Określają go niebieskie lub czerwone prowadnice, w zależności od sposobu mocowania fotelika — tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Montaż na pas samochodowy

Komfortowe podróżowanie z dzieckiem

Aart posiada kilkustopniową możliwość odchylenia oparcia — 3 pozycje przodem i 1 tyłem. Ułożenie półleżące podczas jazdy przodem sprawdza się, gdy maluszek zaśnie — zapobiega ono przechylaniu się główki do przodu. Wkładka lędźwiowa jest przeznaczona dla noworodków — prostuje kręgosłup, układając ciało w zdrowej pozycji. Wkładka redukcyjna to sposób na zwiększenie zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa dziecka. Obszerne siedzisko daje małemu użytkownikowi swobodną przestrzeń do obserwacji świata i odbywania drzemek.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Nowoczesny design

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte jest bardzo lekki — waży tylko 6,2 kg, dzięki czemu jest łatwy w przenoszeniu między pojazdami. Uniwersalny kolor tapicerki pasuje do wnętrza każdego pojazdu. Materiał można zdjąć i wyprać, zgodnie z instrukcją na metce.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Aart Beige Latte
SkuLO-AART BEIGE LATTE
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowyod 0m+
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Wymiary fotelikaWymiary produktu: 45 x 51 x 59-75 cm, Wymiary siedziska: 30 x 28 x 45-64 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Beige Latte
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki