Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone

419,99 PLN

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone — do każdego pojazdu!

Uniwersalny, bezpieczny, na długi czas — taki jest fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone! Można go używać do jazdy z dzieckiem już od 1. dnia do ok. 12. roku życia. Jak to możliwe? Szeroki zakres regulacji zagłówka, zintegrowanego z pasami, obszerne siedzisko i przyjemna w dotyku tapicerka — to tylko niektóre elementy tej konstrukcji, pozwalające na bezpieczne i komfortowe przejażdżki!

Bezpieczeństwo to podstawa

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone jest wykonany z energochłonnych materiałów — PP, EPS i włókna szklanego, które zabezpieczają pozycję maluszka podczas kolizji drogowych. 13-stopniowo regulowana wysokość sprawia wrażenie, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem, idealnie dopasowując się do jego wzrostu. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa skutecznie stabilizują pozycję małego podróżnika. Całość spełnia europejską normę ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone

Montaż w każdym samochodzie

Aart montowany jest na pasy samochodowe, dzięki czemu jest uniwersalny i pasuje do każdego pojazdu. Dziecko od urodzenia do wagi 18 kg może być przewożone tyłem do kierunku jazdy (RWF) - w tym ustawieniu sposób prowadzenia pasów wyznaczają niebieskie prowadnice. W przypadku jazdy przodem (9-36 kg) należy sugerować się czerwonymi wskaźnikami, co wyklucza ryzyko błędnej instalacji.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone

Komfort na najwyższym poziomie

4 poziomy odchylenia oparcia (jedna tyłem i trzy przodem) pozwalają na wygodne ułożenie dziecka także w trakcie drzemki — w pozycji półleżącej. Dołączone wkładki — redukcyjna i lędźwiowa, poprawiają komfort przejazdów, układając młodsze dziecko w zdrowy i bezpieczny sposób. Obszerne siedzisko daje maluszkowi możliwości aktywnego poznawania świata, a także jest doskonałym miejscem na chwilę odpoczynku.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone

Ponadczasowa stylistyka

Lekka konstrukcja (6,2 kg) jest pokryta uniwersalną tapicerką, która pasuje do wnętrza każdego samochodu. Można ją zdjąć i wyprać, aby zachować higienę na najwyższym poziomie przez cały okres użytkowania fotelika. Rodzice cenią ten model zarówno za wygląd, funkcjonalność, jak i możliwość uniwersalnego stosowania!

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Aart Grey Stone
SkuLO-AART GREY STONE
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowyod 0m+
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Wymiary fotelikaWymiary produktu: 45 x 51 x 59-75 cm, Wymiary siedziska: 30 x 28 x 45-64 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Grey Stone
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki