Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

419,99 PLN

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red to model, który sprawdza się od urodzenia do ok. 12. roku życia, co daje możliwość użytkowania przez lata. Można go zamontować na siedzisku każdego pojazdu, wykorzystując pasy samochodowe. Konstrukcja pozwala na bezpieczne przewożenie dziecka tyłem (RWF) do 18 kg wagi. Wyjątkowy design tapicerki wyróżnia się pośród innych propozycji na rynku!

Bezpieczna jazda z niemowlęciem i starszakiem

Energochłonne materiały, tj. PP, EPS czy włókno szklane, sprawdzają się przy kolizjach i zderzeniach, absorbując siłę uderzenia. Bezpieczny sposób przewożenia tyłem do kierunku jazdy, rekomendowany przez specjalistów, jest możliwy aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 18 kg. Z kolei podróżowanie przodem jest stosowane w przedziale 9-36 kg. Fotelik stabilizuje dziecko za pomocą zintegrowanych z zagłówkiem, 5-punktowych pasów bezpieczeństwa i jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

Łatwa instalacja w każdym aucie

Uniwersalny montaż na pasy samochodowe ułatwia korzystanie z fotelika samochodowego 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red — szczególnie gdy dziecko jeździ różnymi pojazdami. Obszerne siedzisko daje maluszkowi poczucie komfortu niezależnie od sposobu montażu — przodem lub tyłem, których prawidłową instalację wyznaczają czerwone lub niebieskie znaczniki na foteliku.

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

Wygodne podróżowanie

Wkładki redukcyjne oraz klin lędźwiowy to elementy, dzięki którym Aart jest odpowiedni zarówno dla niemowlęcia, przedszkola, jak i dziecka w wieku szkolnym. 13-poziomowa regulacja zagłówka pozwala na dostosowanie go do aktualnych potrzeb pasażera. Odchylenie oparcia na 4 sposoby (jeden tyłem i trzy przodem) umożliwia ustawienie w pozycji półleżącej, która sprawdza się podczas drzemek — główka dziecka nie opada do przodu. Miękkie siedzisko i antypoślizgowe nakładki na pasy sprawiają, że mały użytkownik ma wygodną pozycję.

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

Nowoczesny design

Ciekawa kolorystyka tapicerki zyskała uznanie wśród rodziców. Pokrowiec można zdjąć i wyprać, co pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu fotelika. Aart to bezpieczne rozwiązanie na lata!

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Aart Black Carbon Red
SkuLO-AART BLACK CARBON RED
Przedział wagowy0-36 kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Wymiary fotelikaWymiary produktu: 45 x 51 x 59-75 cm, Wymiary siedziska: 30 x 28 x 45-64 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Aart Black Carbon Red
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki