Facebook Pixel

Hulajnoga Lionelo Luca czarna

229,99 PLN

Hulajnoga dziecięca Lionelo Luca – bezpieczna zabawa Twojego dziecka

Aktywność fizyczna odgrywa szczególną rolę w rozwoju dziecka. Aby zadbać o świetną zabawę na świeżym powietrzu przy jednoczesnym zapewnieniu maluszkowi bezpieczeństwa, warto wybierać sprawdzone produkty. Hulajnoga Lionelo Luca bazuje na wzmocnionej i solidnej konstrukcji, która imponuje wytrzymałością. Będzie doskonałym towarzyszem dziecięcych zabaw i spacerów, sprawdzi się też jako środek transportu do szkoły.

Hulajnoga dziecięca Lionelo Luca Czarna

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu jazdy

Producent zadbał o to, aby hulajnogę można było dostosować do różnych preferencji i potrzeb. Regulowana wysokość kierownicy – w trzech stopniach – pozwala zoptymalizować ją do wysokości użytkownika. Duże koła o średnicy 20 cm umożliwiają pokonywanie nierównego terenu, a ich wytrzymałość sprawia, że nie trzeba obawiać się drobnych przeszkód na drodze. Syntetyczny materiał zastosowany w kołach jest odporny na ścieranie. Nie bez znaczenia jest wysokojakościowy amortyzator ShockResist, który stabilizuje hulajnogę podczas jazdy.

Hulajnoga dziecięca Lionelo Luca Czarna

Dynamiczna jazda, zabawa i bezpieczeństwo w jednym

Hulajnoga Lionelo Luca posiada antypoślizgowy podest, co podnosi poziom bezpieczeństwa i likwiduje ryzyko niekontrolowanego ześlizgnięcia nogi. Specjalna nóżka ułatwia ustawienie hulajnogi podczas postoju, a składana konstrukcja pozwala skompresować pojazd do mniejszych rozmiarów. Dzięki temu zmieści się nawet w małym bagażniku samochodowym. Hulajnoga jest lekka – waży zaledwie 4 kg – co ułatwia jej transportowanie.

Hulajnoga dziecięca Lionelo Luca Czarna

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-LUCA 2022 BLACK GRAPHITE
ModelLionelo Luca Graphite/Black
Regulacja kierownicy3-stopniowa, 82-98cm
Rodzaj kółTworzywo
Wymiary kół200 mm
Rodzaj hamulcaNożny, tylne koło
Wymiary 35 x 89 x (82 - 97 to długość kierownicy od czubka koła), faktyczna wysokość to 93 cm
Wymiary po złożeniu69x38 cm
Waga4,1 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hulajnoga Lionelo Luca czarna
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki