Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey

379,99 PLN

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus

Lionelo Linn Plus to krzesełko do karmienia, które będzie doskonałą pomocą podczas pierwszych prób rozszerzania diety dziecka. Jeśli szukasz modelu na lata, Linn Plus to dobry wybór do nauki samodzielnego jedzenia. Dzięki stabilnej konstrukcji udźwignie dzieci do 15 kg, a pełna regulacja sprawi, że wygodnie usiądzie w nim zarówno sześciomiesięczny szkrab, ale także niewielki przedszkolak. Uniwersalność mebelka podkreśla również podwójna budowa tacki, umożliwiająca nie tylko spożywanie posiłków, ale również zabawę przy rodzinnym stole.

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey

Dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników

Konstrukcja krzesełka zakłada możliwość regulacji aż w 6 poziomach wysokości i 3 pozycjach oparcia. Pozwala to w pełni dostosować ustawienia do potrzeb małego użytkownika i jego wygody. Ułatwi to też opiekunom dobranie poziomu do podobnej wysokości co rodzinny stół. Jeśli jednak maluch będzie wolał jeść przy swoim blacie, do dyspozycji ma podwójną tackę o wyprofilowanym i zaokrąglonym kształcie. Jej budowa nie tylko ułatwia samodzielne jedzenie i czyszczenie, ale spora powierzchnia pozwala również na zabawę, np. rysowanie czy układanie.

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey

Normy i certyfikaty

Kluczem podczas tworzenia projektów Lionelo jest wygoda użytkowników, ale przede wszystkim bezpieczeństwo maluchów. Właśnie dlatego krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus wyposażono w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i stabilną metalową konstrukcję. Miękkie siedzisko z wyprofilowanym oparciem gwarantuje maluchowi wygodę podczas siedzenia, stabilizując kręgosłup. Krzesełko poddano wieloetapowej weryfikacji. Pozytywnie przeszło szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988:2017, a wysoką jakość potwierdza program Lionelo Assistance, którym jest objęte.

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey

Kompaktowe przechowywanie i mobilność

Model Lionelo Linn Plus wyposażono w kółka na tylnej osi, które pozwolą na wygodne przesuwanie krzesełka. Dla większego bezpieczeństwa powleczono je specjalną powłoką, która nie rysuje podłogi, a zamontowana blokada uniemożliwi przypadkowe przemieszczenie się. Konstrukcja została przemyślana w taki sposób, by składać się szybko i zajmować jak najmniej miejsca. System ten ułatwia nie tylko przechowywanie nieużywanego mebelka, ale również transport, np. na wakacje. Neutralne odcienie tapicerki w delikatnych szarościach dopasują się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych. Sam materiał jest zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i niezwykle praktyczny. Lionelo Linn Plus pokryto eko-skórą, która jest łatwa do wyczyszczenia wilgotną szmatką. Atutem jest duży kosz umieszczony pod siedziskiem, w którym można przechowywać zabawki i podręczne akcesoria.

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-LINN PLUS GREY
ModelLionelo Linn Plus Grey
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja oparciaTak, 3 pozycje regulacji
Regulacja wysokościTak, 6 pozycji regulacji
Blokada złożeniaTak
KonstrukcjaMetal i tworzywo sztuczne
MateriałyMateriał PU (eko skóra, materiał skóropodobny)
Wymiary Wysokość: 77/105 cm, Szerokość: 52/56 cm, Rozstaw nóg: 71 cm
Waga7,3 kg
OpcjeSkładanie, Regulacja tacy, Regulacja oparcia, Kółka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus Grey
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki