Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Natural White

329,99 PLN

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Krzesełko Lionelo Floris charakteryzuje się prostym i ponadczasowym designem, charakterystycznym dla Skandynawii. To uniwersalne siedzisko z drewna brzozowego, które dzięki przemyślanym rozwiązaniom, posłuży aż do 12 roku życia dziecka. Za sprawą możliwości szybkiego przepięcia na 4 poziomach siedziska i 4 poziomach podnóżka, bez konieczności rozkręcania jak w podobnych produktach tego typu, z produktu skorzysta zarówno samodzielnie siedzący 6-miesięczny malec, jak i uczeń pierwszych klas szkoły podstawowej (zakres wagowy do 40 kg). Wysokie, komfortowe oparcie o anatomicznym kształcie odpowiednio wspiera plecy malucha, wymuszając na nim prawidłową postawę. Krzesełko Floris umożliwia 2-stopniowe wysunięcie tacy lub jej całkowity demontaż, by dziecko mogło zjeść posiłek razem z rodzicami przy stole. Gdy maluch podrośnie Floris może stanowić krzesło do biurka czy dodatkowe siedzisko w jadalni.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Natural White

Solidne wykonanie

Projekt krzesełka Floris przyciąga swoim stylem, ale i masywną, stabilną konstrukcją z 11-warstwowej sklejki z drewna brzozowego. Zastosowany materiał pozwala na eksploatację sprzętu przez lata, aby służyć kolejnym pokoleniom. Obszerna taca krzesełka z wyprofilowanymi krawędziami wykonana jest z polipropylenu, który może być czyszczony w zmywarce, co ułatwi zachowanie czystości po skończonym posiłku. Tackę można zawiesić z tyłu krzesełka na specjalnych uchwytach. Krzesełko zostało wyposażone w uchwyt do przenoszenia, znajdujący się w oparciu. Dzięki temu szybko i sprawnie można przestawić krzesełko od stołu kuchennego do biurka.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Drewniane krzesełko wyposażono w regulowane pasy bezpieczeństwa, które pomagają utrzymać dziecku właściwą postawę podczas posiłku i uniemożliwiają wypadnięcie. Aby uniknąć przypadkowego przesunięcia mebla, nóżki zostały wykończone antypoślizgowymi nakładkami, które dodatkowo zabezpieczą podłogi przed porysowaniem.

Wieloetapowa weryfikacja, wewnętrzne kontrole i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – SGS, pozwoliły skontrolować stopień bezpieczeństwa produktu. Floris jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Łatwe czyszczenie

Nauka samodzielnego jedzenia, szczególnie w pierwszych tygodniach, może być kłopotliwa nie tylko dla dziecka, ale przede wszystkim dla opiekuna. Dzięki prostej konstrukcji krzesełka Floris i specjalnej tacce, łatwo umyjesz powierzchnię wilgotną szmatką. Równie bezproblemowa w utrzymaniu jest poduszka (do kupienia osobno), którą można zdjąć i wyprać w 30 stopniach.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-FLORIS WHITE NATURAL
ModelLionelo Floris Natural
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
Udźwig40 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja wysokościTak, 4 stopnie
KonstrukcjaDrewno brzozowe
MateriałyPolipropylen klasy spożywczej, Sklejka brzozowa, poliestrowe pasy, silikon
Waga7,5 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja podnóżka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Natural White
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki