Facebook Pixel

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Pink Baby

349,99 PLN

Zadbasz o potrzeby maluszka z bujaczkiem Lionelo Ruben Pink Baby

Lionelo Ruben to przytulne i bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka, po które możesz sięgnąć już w pierwszych dniach jego życia. Lekki, pomocny mebel ustawisz wszędzie – w salonie, kuchni lub na tarasie. W ten sposób zyskasz wolne ręce, zachowując stały kontakt wzrokowy z maluchem. Sprawdzi się do czasu, w którym Twoje dziecko zacznie samodzielnie siadać (lub do osiągnięcia wagi 9 kg). Szybko przekonasz się o tym, że jest niezastąpiony.

Lionelo Ruben Pink Baby — leżaczek-bujaczek

Bezpieczne przypięcie z miękkimi osłonkami

W trosce o delikatną skórę dziecka, zadbaliśmy o miłe w dotyku tkaniny. Dzięki komfortowym osłonkom, przypięty pasami maluch będzie czuł się swobodnie. Dodatkowo miękka, wyprofilowana poduszka w zagłówku utrzyma jego głowę w stabilnej pozycji. Antypoślizgowe nóżki zapobiegną przesuwaniu się po podłodze, gwarantując pełne bezpieczeństwo, zgodnie z normą EN 16232.

Lionelo Ruben Pink Baby — leżaczek-bujaczek

Regulacja oparcia i prędkości bujania

Leżaczek-bujaczek Lionelo Ruben jest doskonały do obserwowania tego, co robią domownicy. Dwie pozycje oparcia zapewniają maluchowi świetny widok, jak również wygodną pozycję w czasie relaksu. Inteligentny mechanizm bujania automatycznie dostosowuje prędkość do wagi dziecka. Możesz także skorzystać z pięciu zaprogramowanych ustawień. Przy usypianiu pomocny okaże się timer, który ustawisz na 8, 15 lub 30 minut.

Lionelo Ruben Pink Baby — leżaczek-bujaczek

Łatwo go przestawisz i złożysz na czas podróży

Składana na płasko konstrukcja Lionelo Ruben Pink Rose sprawdzi się wszędzie – nie tylko w domu, ale także podczas wizyty u dziadków czy wspólnych wakacji. W bezpiecznej przestrzeni leżaczka maluch szybko się uspokoi, w czym dodatkowo pomogą wgrane dźwięki – 10 melodii i odgłosy natury. W zestawie otrzymasz pałąk z zabawkami i moskitierę.

Lionelo Ruben Pink Baby — leżaczek-bujaczek

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-RUBEN PINK BABY
ModelLionelo Ruben Pink Baby
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Pink Baby
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki