Facebook Pixel
-10% z kodem: WIELKANOC

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

145,00 PLN

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Dla harmonijnego rozwoju dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia warto zadbać o atrakcyjne i rozwijające zabawki – jednym z nich bez wątpienia jest edukacyjna mata interaktywna Lionelo Agnes. Dzięki swojemu dużemu rozmiarowi i uniwersalności, mata posłuży dziecku w zabawie i nauce, a opcja domku uatrakcyjni spędzany na niej czas.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Zabawa połączona z nauką

Intensywna kolorystyka pobudza zmysł wzroku, a zabawki aktywizują malucha i zachęcają go do wysiłku. Dzięki temu wzmacnia on swoje mięśnie i stymuluje rozwój poszczególnych zmysłów. Bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dziecka gwarantuje rodzicowi chwilę wytchnienia i relaksu, gdy maluszek zaangażowany jest w odkrywanie kolorowej maty. Mata edukacyjna Lionelo Agnes z pewnością zajmie maluszka na długie godziny.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Stwórz konfigurację idealną dla Twojego dziecka

Demontowalne pałąki możesz dowolnie ustawiać, aby odpowiedzieć na potrzeby malucha i zaskakiwać go nowymi aranżacjami. Do maty dołączone są zabawki – szeleszczące i wydające dźwięki maskotki, gryzaczek, książeczka oraz sznur z grzechotkami. Są one odpinane, dlatego możesz wykorzystać je również bez maty. Składane boki maty pozwalają stworzyć z niej przytulny domek, a atrakcyjne dodatki motywują malucha do podnoszenia się i dźwigania główki.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Bezpieczna zabawa w kolorowej przestrzeni

Dostarczanie dziecku bodźców sensorycznych od pierwszych chwil życia stymuluje jego rozwój. Mata edukacyjna Lionelo Agnes świetnie sprawdza się w roli sensorycznego stymulatora – na niej maluch pozna barwy, rozmaite dźwięki oraz faktury. Miękka mata o wzmocnionym spodzie zapewnia izolację termiczną od podłoża oraz komfort, który doceni najbardziej wymagające dziecko.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Zabawa na świeżym powietrzu

Dzięki grubemu spodowi matę spokojnie można wystawić na zewnątrz, by maluszek mógł spędzić czas na świeżym powietrzu. Obrazek na macie przedstawia przyjazny świat natury, dzięki czemu Twoja pociecha może uczyć się o otaczającym ją świecie. Mata jest lekka, dzięki czemu z łatwością ją przeniesiesz. Nie musisz się martwić też o czyszczenie, gdyż można ją wyprać w pralce.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Sprawdzona jakość

Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo maty Agnes potwierdza przyznana norma EN 71. Dodatkowo produkt objęty jest pakietem Lionelo Assistance.

Mata edukacyjna Lionelo Agnes

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 0+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek6
Wymiary142x142x45 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Lionelo Agnes
Twoja ocena