Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Red Burgundy

349,99 PLN

Fotelik samochodowy I-Size Neal

Fotelik samochodowy, który łączy w sobie wygodę oraz jakość materiałów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co potwierdza homologacja i-Size. Taki jest właśnie model Lionelo Neal. Zaprojektowany z myślą o dzieciach z grupy wzrostowej 100-150 cm, co jest odpowiednikiem II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg). Regulacja fotelika pozwala doskonale dostosować go do aktualnych potrzeb dziecka, a modułowa budowa sprawia, że Neal może być używany nawet do 10-12 roku życia.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Red Burgundy

Bezpieczna podróż

I-size to najwyższy standard bezpieczeństwa powstały w oparciu o wieloletnie badania przeprowadzane przez renomowane ośrodki na całym świecie. Główne normy homologacji i-Size to rygorystyczne testy zderzeniowe (czołowe, tylne oraz boczne) i lepsze dopasowanie ze względu na wzrost dziecka, a nie jego wagę. Neal został poddany wieloetapowej weryfikacji. Przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym RDW. Jest w pełni zgodny z normą bezpieczeństwa ECE 129.

Masywna budowa fotelika oraz przyjęte rozwiązania technologiczne zapewniają małym podróżnikom najwyższy standard bezpieczeństwa. Wytrzymałą konstrukcję modelu wyposażono w energochłonne materiały. Szeroki, pogłębiony zagłówek z ochroną boczną znacznie zwiększa bezpieczeństwo i pochłania siłę uderzenia bocznego lub tylnego, zapewniając ochronę głowy i ramion.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Red Burgundy

Montaż ISOFIX

Trwały i szybki sposób montowania fotelika w aucie możliwy jest dzięki systemowi ISOFIX. Redukuje on siły działające na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Podwójny system zabezpieczenia, oparty na dwóch przyciskach, niweluje niechciane wypięcie fotelika z odpowiedniej pozycji i znacząco podnosi poziom ochrony najmłodszego pasażera.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Red Burgundy

Wygoda dziecka i rodzica

Fotelik został wyposażony w głębokie siedzisko, które zapewnia ochronę nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach, a dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, dbają o kręgosłup malucha. Szerokie oparcie oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawia komfort i bezpieczeństwo. 3-stopniowa regulacja wbudowana w bazę sprawia, że fotelik można dostosować do potrzeb dziecka, zapewniając mu bezpieczną i wygodną podróż. Dzięki aż 14-stopniowej regulacji wysokości zagłówka, Neal dopasuje się do każdego typu budowy ciała dziecka.

Najwyższa staranność wykonania

Komfort podróżowania jest niezwykle istotny. Dlatego właśnie w modelu Neal postawiono na przyjazny dla skóry dziecka materiał, który doskonale sprawdza się podczas długich podróży. Fotelik został wyposażony w wydajny i efektywny system wentylacji w oparciu, który sprawia, że maluszek nie będzie się nadmiernie pocić i przegrzewać, a dodatkowa wentylacja zadba o jego wrażliwą skórę. Co ważne, tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce w przypadku większych zabrudzeń. Ciekawy odcień czerwieni wpisze się we wnętrze każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Red Burgundy

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Neal Red Burgundy
SkuALO-NEAL RED BURGUNDY
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowyod 100 do 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Waga fotelika7 kg
Wymiary fotelika44 x 48 x 57-80 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Red Burgundy
Twoja ocena