Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Balloon Dots

Cena promocyjna 341,10 PLN Regular Price 379,00 PLN 37,90 PLN taniej

Praktyczny leżaczek Chicco Balloon Dots

Dziecko od pierwszych dni życia potrzebuje wyjątkowej troski. Leżaczek Chicco Balloon Dots wyróżnia się m.in. możliwością swobodnej regulacji leżaczka do postaci krzesełka. Z kolei funkcja bujania doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy maluszek jest niespokojny. Leżaczek jest wyposażony w elektroniczny panel z pozytywką, która odtwarza dźwięki natury i melodyjki. Rodzic może także samodzielnie nagrać, a potem odtwarzać ulubiony dźwięk dziecka. Działanie na zmysły wzroku, słuchu i dotyku to rewelacyjny sposób stymulacji rozwoju sensorycznego u najmłodszych.

Leżaczek Chicco Balloon Dots

Bezpieczna zabawa i odpoczynek

Troska o bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsza. Leżak Chicco Balloon Dots wyposażono w system pasów 3-punktowych, zabezpieczających dziecko przed upadkiem. Kilkustopniowy system regulacji oparcia dostosowuje się do wymagań i możliwości dziecka. Miękka, ergonomiczna wyściółka zapewnia bezpieczeństwo w pierwszych miesiącach życia, a gdy dziecko podrośnie, można ją zdjąć, uzyskując więcej przestrzeni dla starszego użytkownika.

Leżaczek Chicco Balloon Dots

Komfort na wyciągnięcie ręki

Wysoka mobilność zapewnia wygodne przenoszenie i przechowywanie leżaczka Chicco Balloon Dots. Aby go złożyć, wystarczy użyć dwóch widocznych przycisków po bokach. Dzięki temu jest to bardzo praktyczne akcesorium dziecięce, które można zabrać ze sobą wszędzie. Pomysłowe siedzisko w uniwersalnym kolorze doskonale sprawdzi się w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Leżaczek Chicco Balloon Dots

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
WyposażeniePanel z melodiami, 3 zawieszki
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Balloon Dots
Twoja ocena