Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

799,00 PLN

Fotelik Graco SlimFit Iron

Fotelik samochodowy Graco SlimFit to propozycja dla wszystkich, którzy szukają odpowiedniego modelu na lata. Inwestycja w to siedzisko dla grup wagowych 0+/1/2/3 zapewni bezpieczeństwo i najwyższą jakość dziecku aż do 12 roku życia. Fotelik wyróżnia możliwość przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg. Po osiągnięciu przez malucha odpowiedniej wagi, może w dalszym ciągu służyć jako fotelik przodem do kierunku jazdy aż do 36 kg. A to nie jedyny atut tego sprzętu. Boczne wzmocnienia, zagłówek dbający o ochronę głowy, ciała i bioder dziecka, stabilna konstrukcja i inne praktyczne rozwiązania sprawiają, że produkt zasługuje na miano godnego polecenia.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

Technologia True Shield

O ochronę małego pasażera, szczególnie w przypadku uderzenia bocznego, dba technologia True Shield. Dzięki EPS, czyli piance absorbującej energię uderzenia bocznego, wzmocnionej stalowej ramie i zintegrowanej blokadzie pasa ułatwiającej montaż zapięcia, dziecko przewożone jest w bardzo bezpiecznych warunkach. Regulacja wysokości zagłówka dobiera wysokość oparcia do wzrostu dziecka, zapewniając odpowiedni poziom ochrony tułowia i głowy. Konstrukcja fotelika pozwala na zmianę wysokości 5-punktowych pasów (za pomocą jednej ręki) bez konieczności przepinania ich. Fotelik Graco SlimFit przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Spełnia normę ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

Montaż za pomocą pasa przodem i tyłem do kierunku jazdy

Dzięki SlimFit dzieci z grupy 0+ mogą być przewożone zgodnie z RFW (tyłem do kierunku jazdy) aż do 18kg, czyli prawie 4 lat. Specjaliści podkreślają, że to najbezpieczniejsza i rekomendowana przez nich forma w fotelikach, które to umożliwiają. Po tym czasie siedzisko może służyć dziecku aż do 36kg w wariancie FWF, gdzie montowane jest również za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Zintegrowane prowadnice z oznaczeniami kolorystycznymi gwarantują właściwy montaż w pojeździe. To bezpieczna i trwała forma montażu, która redukuje siły oddziałujące na dziecko podczas kolizji, zapewniając mu maksimum ochrony.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

Pełna wygoda niezależnie od wieku

Z myślą o najmłodszych pasażerach zastosowano dodatkową wkładkę redukcyjną dla noworodka, która gwarantuje właściwe ułożenie podczas jazdy w pierwszych miesiącach po narodzinach oraz zapewnia ochronę główki. W miarę rozwoju dziecka zastosowano 10-stopniową regulację wysokości zagłówka, która pomoże indywidualne dopasować fotelik do potrzeb malucha. Aby dziecku w podróży było wygodnie, Graco SlimFit posiada wyprofilowane oparcie i wygodne podłokietniki. Z myślą o dzieciach zasypiających podczas jazdy i różnej budowie tylnej kanapy, projektanci zastosowali możliwość 4-stopniowej regulacji kąta odchylenia oparcia, która gwarantuje wygodę nawet podczas długiej podróży.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

Neutralne odcienie

Materiały wykorzystane w projekcie SlimFit Graco, są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim praktyczne. Tapicerkę fotelika bez obaw można zdjąć i wyprać w pralce, w delikatnym programie. Bryła fotelika i użyte kolory dopasują go bez problemu do wnętrza każdego samochodu. Będzie dobrze wyglądał przez lata i szybko nie wyjdzie z mody. Ponadto fotelik SlimFit posiada uchwyt na kubek, który ułatwi dziecku trzymanie napoju tuż obok.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-36kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak, 4 pozycje
Regulacja zagłówkatak, 10 poziomów
CertyfikatyECE R44/04
Waga fotelika8,6 kg
Wymiary fotelika51 x 45 x 75 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit Iron
Twoja ocena