Facebook Pixel

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Cena promocyjna 2975,07 PLN 3199,00 PLN 223,93 PLN taniej

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Kid Keeke 1 znanej marki Croozer to wielofunkcyjna przyczepka rowerowa, która spodoba się aktywnym rodzinom. Dzięki niej wspólne wycieczki rowerowe mogą być przyjemne i bezproblemowe. Konstrukcja produktu umożliwia nawet (po dokupieniu dodatkowych akcesoriów) wspólny jogging czy narciarstwo biegowe. Kid Keeke 1 stworzona została z myślą o dzieciach od 6 miesiąca życia (pod warunkiem, że siedzą samodzielnie), aż do około 6 lat lub do maksymalnego wzrostu 117 cm. Keeke 1 stwarza również możliwość przewozu noworodków (od 1 miesiąca życia), po zastosowaniu dodatkowych akcesoriów (hamak do kupienia osobno). Przyczepka jednoosobowa jest kontynuacją cenionej serii Kid producenta w odświeżonej formie przy zachowaniu najważniejszych wyróżników poprzednich modeli.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Certyfikaty bezpieczeństwa

Nieocenione doświadczenie marki Croozer sprawia, że od lat zachowują oni najwyższy standard bezpieczeństwa i restrykcyjne normy. Przyczepka Kid Keeke 1 spełnia wytyczne EN 15918:2011+A2:2017 oraz EN 1888-1/2:2019-05. Materiały użyte w wózkach Croozer nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Wszystkie są regularnie sprawdzane, aby wykluczyć obecność toksycznych substancji w zakresie wykraczającym nawet poza wymogi prawne. O bezpieczeństwo malucha dbają także przedni zderzak ochronny, wyściełane miękkie podparcie i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują prawidłową pozycję podczas podróży.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Unikalne zawieszenie Sylomer®

Przyczepkę wyróżnia zawieszenie Sylomer®, które oparte jest na technologii projektowania budynków narażonych na trzęsienia ziemi. Ten unikalny system trakcyjny sam dostosowuje poziom amortyzacji do wagi dziecka, dzięki czemu nic nie trzeba regulować ręcznie. Elementy absorpcyjne Sylomer® zachowują swoją sprężystość, są odporne na warunki atmosferyczne oraz skutki ekstremalnych dynamicznych przeciążeń. Wbudowane tłumienie nawet podczas długich spacerów po nierównym podłożu Croozer sprawia, że przyczepka zachowuje stabilność, nie wpada w drgania lub podbicia.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

W trosce o wygodę podróży

Wnętrze Croozer Kid Keeke 1 wyróżnia pojemność 43 litrów i udźwig do 35 kg. Jest więc obszerne i wygodne dla dziecka. Budowa siedziska oparta jest na zasadzie hamaka w pozycji zawieszonej, co tłumi wstrząsy i przekształca je w delikatne kołysanie. Dodana do zestawu poduszka zwiększa komfort, szczególnie podczas snu małego pasażera. Automatyczny system zamykania CLICK & CROOZ jest słyszalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu w kilka chwil można rozpocząć wspólną przejażdżkę. Przyczepka posiada wielofunkcyjną osłonę przed delikatnym deszczem, chłodnym wiatrem, pyłkami oraz siatkę chroniącą przed insektami. Boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa z filtrem UPF 80+ zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W zestawie znajdują się także zderzak przedni i tylny, koła boczne 20", kółko spacerowe, dyszel do roweru zamykany na kluczyk + zaczep rowerowy i chorągiewka. Innowacyjna budowa pozwala w kilka chwil złożyć przyczepkę do kompaktowych rozmiarów i włożyć do bagażnika samochodu.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Praktyczne akcesoria

Croozer Kid Keeke 1 ma opływowe kształty i sportową sylwetkę. O jego funkcjonalności i przemyślanych rozwiązaniach świadczy fakt, że zestaw można rozbudować o dodatkowe elementy, takie, jak akcesoria dla najmłodszych dzieci (hamak od 1 miesiąca życia), adaptery do innych rodzajów sportu (jogging lub ski) czy osłony i pokrowce (dostępne do kupienia osobno). Croozer gwarantuje masę miejsca na zabawki, torby zakupowe i inne przedmioty, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnej wycieczki w terenie, jak i krótkiego wypadu do parku.

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieMiejski, Allroad, Offroad
Typ wózka2 w 1
Udźwig35 kg
Rodzaj kółGumowe, pompowane
Wymiary kół20"
Blokada kółNie
AmortyzatoryBezobsługowe zawieszenie AirPad ® z Sylomerem®
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka110 x 72 x 94 cm
Wymiary po złożeniu106 x 72 x 28 cm
Waga15.8 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przyczepka rowerowa Croozer Kid Keeke 1 Stone Grey
Twoja ocena