Facebook Pixel

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Double Slate + pałąk i folia

3599,00 PLN

Folia przeciwdeszczowa i pałąk gratis

Do każdego zakupionego na stronie Hoplano wózka Baby Jogger dołączamy pasującą folię przeciwdeszczową i/lub pałąk zabezpieczający za zero złotych! Promocja jest ograniczona czasowo.

Promocyjny zestaw wyposażenia wózka Baby Jogger City Mini Gt 2 Double

Wózek Baby Jogger City Mini Gt 2 Double

Podwójny wózek City Mini GT 2 to model idealny dla bliźniąt lub rodzeństwa rok po roku. Jego nowa odsłona z gumowymi, terenowymi oponami Forever Air i zawieszeniem na wszystkie koła zapewni płynną jazdę praktycznie po każdym terenie. Regulowana rączka wraz z hamulcem ręcznym ułatwiają manewrowanie wózkiem, czyniąc go niezwykle zwrotnym, mimo pozornych gabarytów. Dzięki nowej konstrukcji wózka i opcji montażu dwóch gondoli lub/i fotelików z gr. 0+ zapewnione jest przewożenie dzieci od urodzenia do ok. 4 lat (po 22 kg / siedzisko), a liczne akcesoria sprzyjają personalizacji modelu, by służył przez wiele lat.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Double Slate

Bezpieczne spacery

O bezpieczeństwo małych podróżników dbają 5-punktowe pasy. Posiadają one miękkie osłonki naramienne oraz pas krokowy, które dodatkowo ochronią delikatną skórę maluchów. Konstrukcja spacerówki może być uzupełniona o bezpieczne tapicerowane pałąki, które dodatkowo zabezpieczą dzieci przed niechcianym wypadnięciem. Hamulec postojowy, umieszczony przy rączce, pozwala zablokować koła bez potrzeby schylania się. Dogodne rozwiązanie umożliwia energiczne spacery czy marszobiegi. Wózek przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Spełnia wymagania zgodne z normą PN-EN 1888-1:2019-02 i 2:2019-02 w zakresie dopuszczalnej wagi dziecka, umożliwiając przewożenie go od urodzenia do osiągnięcia wagi 22 kg, czyli do ok. 4 roku życia.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Double Slate

Dostosowany do zmieniających się potrzeb

City Mini GT2 Double jest wózkiem wielofunkcyjnym, przeznaczonym dla dzieci od urodzenia. Wielopozycyjne oparcia siedziska są wentylowane oraz regulowane do pozycji leżącej zapewniają komfort i bezpieczeństwo nawet małym dzieciom. Regulowane podnóżki są wsparciem dla ciała i pozwalają na swobodne ułożenie nóżek dzieci zarówno podczas spaceru, jak i drzemki. Regulowana wysokość rączki umożliwia jej ustawienie adekwatnie do wzrostu rodzica tak, by prowadzenie wózka było komfortowe. Duże, wielopozycyjne budki z dwoma okienkami osłonięte są klapką z magnesem, dzięki czemu możliwe jest zaglądanie do wnętrza wózka. Budki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ posiadają także otwory wentylacyjne, które zdadzą egzamin szczególnie latem.

Mobilne rozwiązania w duecie

Gumowane, terenowe opony Forever Air i zawieszenie na wszystkie koła sprawiają, że jazda jest płynna, a nierówności terenu odczuwane przez dzieci w minimalnym stopniu. Opatentowany system składania Quick-Fold Technology umożliwia złożenie wózka jednym, prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada złożonego wózka i kompaktowe rozmiary po złożeniu sprawdzą się podczas przewożenia produktu, np. w bagażniku samochodu.

Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Double Slate

Szeroki zakres personalizacji

Możliwość rozbudowy zestawu o gondolę, fotelik i inne przydatne akcesoria sprawia, że City Mini GT 2 Double może służyć jednej rodzinie przez wiele lat. Przyjazna dla skóry tapicerka, wytrzymałe materiały i neutralne kolory spodobają się wielu użytkownikom. W wózku zainstalowano pojemną torbę pod siedziskami. Producent przewidział również możliwość zamontowania folii przeciwdeszczowej, moskitiery, podręcznej torby czy śpiworków, aby codzienność z dwójką dzieci była jeszcze łatwiejsza.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Typ spacerówkiKompaktowa
PrzeznaczenieAllroad
Przedział wagowydo 22kg
Udźwig50,5 kg
Rodzaj kółTworzywo + Guma
Wymiary kół21,5 cm
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, płynna
Stelaż – materiałAluminium
MateriałMelanżowy
Blokada złożeniaTak
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Wymiary wózka104,5 x 76,5 x 109,5 cm
Wymiary po złożeniu81,5 x 77,5 x 34 cm
Waga16 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini Gt 2 Double Slate + pałąk i folia
Twoja ocena