Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey

899,00 PLN

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey na wycieczki w plenerze

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey to propozycja dla osób, które często spacerują z dzieckiem w terenie. To model na większych, gumowych kołach z dobrą amortyzacją, dzięki której łatwiej jest pokonać pojawiające się na drodze przeszkody, a maluch ma komfort łagodnych przejazdów. W wózku można przewozić dziecko od urodzenia aż do 4 roku życia (lub wagi 22 kg). Jest to możliwe dzięki funkcji rozkładania siedziska na płasko, która pozwala utworzyć bezpieczną, płaską przestrzeń dla maluszka, który nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć.

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey

Bezpieczna pozycja malucha

W trosce o bezpieczeństwo dziecka zastosowano pasy 5-punktowe z 2-stopniową regulacją wysokości, dzięki której można optymalnie dopasować je do małego użytkownika. Pasy pokrywają miłe w dotyku ochraniacze, zapobiegające podrażnieniom. W czasie postoju o stabilność pozycji dba zintegrowany hamulec nożny, uruchamiany za pomocą przycisku, znajdującego się przy prawym kole. Hamulec blokuje dwa tylne koła jednocześnie, zapobiegając przesuwaniu się po pochyłej nawierzchni. Automatyczna blokada uniemożliwia przypadkowe otwarcie wózka w czasie transportu. Bezpieczeństwo potwierdza zgodność z unijną normą EN 1888.

Pełna regulacja siedziska

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey posiada 4-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia oraz 2-stopniową regulację podnóżka, co pozwala na ustawienie optymalnej pozycji dziecka zarówno podczas aktywnych przejazdów, jak i regenerującej drzemki. Udogodnieniem dla dorosłego, który prowadzi wózek, jest możliwość dopasowania wysokości rączki do wzrostu. O komfort malucha z kolei dba miękkie siedzisko oraz przestronna, wodoodporna budka z filtrem UV 50+, której powierzchnię można powiększyć o dodatkowy, rozsuwany panel.

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey

Gumowe koła i dobra amortyzacja

Bezobsługowe, gumowe koła dbają o płynność przejazdów po różnych nawierzchniach, a dobra amortyzacja skutecznie niweluje wstrząsy, wynikające z nierówności terenu. W czasie spacerów poza miastem można zablokować przednie koła w pozycji na wprost, aby zwiększyć stabilność przejazdów. Wózek składa się jedną ręką do kompaktowych rozmiarów, wobec czego z łatwością można go wnieść po schodach lub przenieść i spakować do bagażnika. Mechanizm samostojący ułatwia przechowywanie, bez konieczności opierania o ścianę.

Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey

Pełne wyposażenie w zestawie

Do wózek spacerowego Chicco Multiride Light Grey dołączone są następujące akcesoria, które zwiększają komfort wspólnych spacerów: pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa oraz kosz na zakupy, montowany pod siedziskiem. Szara, wodoodporna tapicerka jest łatwa w czyszczeniu oraz spójna stylistycznie z czarnymi elementami stelaża.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Typ spacerówkiKompaktowa
PrzeznaczenieMiejski
Przedział wagowydo 22kg
Rodzaj kółGumowe, bezdętkowe
AmortyzatoryPrzednie i tylne koła
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Chicco Multiride Light Grey
Twoja ocena