Facebook Pixel

Wózek spacerowy Inglesina Quid Rock Black

999,00 PLN

Wózek spacerowy Inglesina Quid Rock Black

Spacerówka Inglesina Quid to bardzo lekki i kompaktowy wózek, który stworzony został z myślą o aktywnych rodzinach. Jego małe gabaryty i smukła budowa sprawdzą się najlepiej w mieście, podczas podróży samolotem czy samochodem. Konstrukcja nie wpływa jednak na wygodę dziecka – mały podróżnik zapewniony ma pełny komfort bez kompromisów aż do 3 roku życia (do 15 kg). Oparcie rozkładane jest na płasko, a podnóżek w pełni regulowany. Duża budka z okienkiem wentylacyjnym skutecznie ochroni przed słońcem i wiatrem. Spacerówka Inglesina Quid składa się na płasko jednym ruchem ręki. Z boku spacerówki znajduje się wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Wózek spacerowy Inglesina Quid Rock Black

Bezpieczne podróżowanie

5-punktowe, regulowane pasy oraz wypinany pałąk zabezpieczający dbają o bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży. Stabilizują jego postawę i chronią w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia na drodze. Na szybkość reakcji wpłynie również centralny hamulec, który przyspieszy zatrzymanie. Quid przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Spełnia wymagania europejskiej normy EN 1888.

Wygoda bez kompromisów

Siedzisko w spacerówce Quid jest obszerne i komfortowe. Oparcie reguluje się wielostopniowo za pomocą pasków. Można je rozłożyć praktycznie do pozycji całkowicie na płasko. Podnóżek można regulować w dwóch pozycjach, dzięki czemu całościowa powierzchnia spania dla dziecka jest naprawdę duża. Powiększana budka ma w szczycie nie duże okienko wentylacyjne, które służyć może również jako wizjer, dzięki czemu opiekun ma dziecko cały czas na oku.

Wózek spacerowy Inglesina Quid Rock Black

Mobilne rozwiązania

Spacerówka Inglesina Quid składa się w prosty i intuicyjny sposób na płasko. Wózek można złożyć jedną ręką. Po złożeniu spacerówka jest kompaktowa i poręczna, łatwo ją przechowywać. Waży zaledwie 5,9 kilograma, co sprawia, że jest jednym z lżejszych modeli dostępnych na rynku. Zmieści się z powodzeniem do małego bagażnika. Będzie też idealna podczas podróży samolotem, mieszcząc się w wymiarach bagażu podręcznego. Z boku ramy został umieszczony uchwyt ułatwiający przenoszenie. Same koła są niezwykle skrętne i ułatwiające prowadzenie opiekunowi. Amortyzacja zaś odpowiada za to, by dziecko jak najmniej odczuwało wszelkie nierówności terenu.

Nowoczesny design

Niezwykle niska waga 5,9 kg, kompaktowość i wygoda zapewniana dziecku to nie wszystko, co oferuje ten model. Inglesina Quid wyróżnia się nowoczesną sylwetką i ciekawymi połączeniami kolorystycznymi. Do zestawu dołączono pałąk, folię przeciwdeszczową i pojemny kosz na zakupy, dzięki czemu spacerówka zda egzamin w każdej bliższej i dalszej podróży.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowydo 15kg
PrzeznaczenieMiejski
Blokada kółNie
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka46.5 × 103 × 76 cm
Wymiary po złożeniu46.5 × 58 × 17.5 cm
Waga5,9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Inglesina Quid Rock Black
Twoja ocena