Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Cena promocyjna 1664,10 PLN Regular Price 1849,00 PLN 184,90 PLN taniej

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Snap Duo marki Valco to podwójny wózek spacerowy stworzony z myślą o bezpiecznym przewożeniu bliźniąt lub dzieci urodzonych rok po roku. Można korzystać z niego do ok. 4 roku życia ( do 22 kg wagi dziecka na każde siedzisko). Lekka aluminiowa konstrukcja oraz bezobsługowe koła z pianki EVA zapewniają wygodne prowadzenie po mieście i poza nim. Przemyślana konstrukcja pozwala na wpięcie dowolnej kombinacji – siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy, gondoli i siedziska (gondola dostępna poza zestawem), gondoli i fotelika samochodowego (za pomocą adapterów zakupionych osobno) oraz innych zestawień na tej samej zasadzie. Snap Duo jest lekki – waży 9,8 kg - niewiele w przypadku podwójnych modeli, a wygodne uchwyty zintegrowane z jego konstrukcją ułatwiają przenoszenie. To produkt dla osób, którym zależy na dużym komforcie obydwojga dzieci oraz własnej wygodzie w użytkowaniu wózka.

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Bezpieczne wspólne spacery

Dzieci mają zapewnioną stabilną pozycję w siedziskach dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa oraz pałąkom, chroniącym przed wypadnięciem z wózka. Barierki, pokryte materiałem w kolorze tapicerki, można odchylić z jednej strony w momencie umieszczania dzieci w siedziskach. Snap Duo posiada jeden, położony centralnie na osi tylnych kół, hamulec bezpieczeństwa, który uniemożliwia przesuwanie się wózka w czasie postoju. Hamulec jest łatwy obsłudze, a naciskany od góry przycisk nie niszczy butów. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pas na nadgarstek, zintegrowany z rączką do prowadzenia, który zabezpiecza przed niekontrolowanym przyspieszeniem podczas schodzenia z górki. Wózek spacerowy Snap Duo spełnia europejskie normy bezpieczeństwa, zgodnie z EN 1888.

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Płynna regulacja oparcia

Obydwa siedziska posiadają pełną regulację oparcia oraz 4-stopniową regulację podnóżka, które ustawione prawie na płasko tworzą bezpieczną przestrzeń dla kilkumiesięcznego maluszka. Regulacja paskowa jest płynna i cicha, co pozwala stosować ją w każdym momencie, bez obaw o wybudzenie go z drzemki. Skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem stanowią wodoodporne budki, których przestrzeń można powiększyć o dodatkowe 20 cm za pomocą segmentów umieszczonych za suwakami. Znajdujące się w głównej części budki oraz na jej przedłużeniu panele wentylacyjne dbają o stały przepływ świeżego powietrza.

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Wygodne prowadzenie wózka

Aluminiowa konstrukcja oraz lekkie koła z pianki EVA sprawiają, że spacery z dwójką dzieci przebiegają sprawnie i są wygodne nie tylko dla maluchów, lecz także dla opiekuna. Obrotowe, podwójne przednie koła zapewniają dobrą manewrowość, a możliwość zablokowania ich w pozycji na wprost zwiększa stabilność podczas pokonywania bardziej wymagających tras. Snap Duo składa się na płasko w sposób zabezpieczający wnętrze przed zabrudzeniami, a automatyczna blokada uniemożliwia przypadkowe rozłożenie się wózka. System samostojący ułatwia przechowywanie, bez konieczności opierania o ścianę.

Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black

Duże możliwości montażowe

Snap Duo to wózek spacerowy, który można rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności poprzez zakup (poza zestawem) gondoli oraz adapterów do fotelika samochodowego. W ten sposób, w zależności od wieku dzieci i aktualnych potrzeb, można dowolnie montować komponenty – gondolę, siedzisko lub nosidełko. Dodatkowe udogodnienia zwiększają komfort wspólnych spacerów. Są to praktyczne kieszenie na akcesoria, znajdujące się z tyłu budki oraz podwójnie pojemny kosz na zakupy, umieszczony pod siedziskiem. Wodoodporną tapicerkę łatwo jest utrzymać w czystości. Bieżące zabrudzenia szybko schodzą po przetarciu wilgotną szmatką.

Specyfikacja
Więcej informacji
PrzeznaczenieMiejski
Przedział wagowydo 22kg
Rodzaj kółPiankowe
Wymiary kółPrzednie 19 cm i tylne 23,5 cm
Regulacja oparciaTak, wielostopniowa
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Wymiary wózka77 x 75 x 103 cm
Wymiary po złożeniu80 x 75 x 36 cm
Waga9,8 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wózek spacerowy Valco Snap Duo Coal Black
Twoja ocena